fbpx

ЛЬВІВ

Кавова столиця України з присмаком прянощів

Пошук
icon-camera

ЗАХОПЛЮЙСЯ, ЗБЕРІГАЙ, ДІЛИСЬ

Львівська атмосфера спроможна зачарувати кожного та змусити Вас повертатися сюди знову й знову.

Львів – унікальне місто, яке увібрало протягом багатьох віків історію і культуру різних епох та народів. Львів нагадує роботу художника-імпресіоніста, який поєднав різноманітні відтінки, які поєднались у живу, соковиту та хвилюючу картину. В ній є храми і палаци, музеї і парки, театри і кав’ярні, легендарна львівська бруківка і квіткові вазони, неповторний місцевий діалект та розмірений життєвий ритм. Палітра міста багата на імена відомих людей, які вписані в багатовікову історію Львова.

icon-drink

ДЕГУСТУЙ, НАСОЛОДЖУЙСЯ

ТОП-найкращих місць у ЛЬВОВІ та області

tyru-v-lviv-3

КАВОВА СТОЛИЦЯ

Міцна ароматна кава – одна з перших асоціацій зі Львовом. Тут її люблять, вміють готувати і пити. Кава у Львові – на будь-який смак: в турці, з цукром або без, з лимоном або спеціями, запаяна кава, кава з яєчним білком, з медом, з горіхами, з будь-якими іншими цікавими добавками. У кожного майстра – свої секрети. Сьогодні Львів – місто нескінченних кав’ярень. Також з’явилися і різні фестивалі, конкурси та справжні кавові майстерні.

tyru-v-lviv-2

ГАСТРОНОМІЧНА ПРИГОДА

Львів – не лише культурна столиця України, а ще й гастрономічна. Львівське пиво, львівський шоколад і львівська кава стали національними брендами. Але є і такі смаколики, які можна спробувати тільки у Львові. У Львові понад 1500 ресторанів. Багато з них – це не просто місця, де можна смачно поїсти, а справжні музеї їжі і випивки, храми кулінарного мистецтва, тематичні виставки та шоу-руми місцевої кухні.

tyru-v-lviv-4

МУЛЬТИРЕЛІГІЙНЕ МІСТО

Церкви Львова віддзеркалюють складну конфесійну структуру цього релігійного центру всеукраїнського значення. Розподіл релігійних громад міста приблизно такий: 6 % — Римо-Католицька Церква в Україні, 35 % — Українська греко-католицька церква; 20,5 % — Православна церква України. У Львові також діє Вірменська апостольська церква та протестантські церкви, є організації юдаїстів та мусульман та багато інших.

tyru-v-lviv-5

ФЕСТИВАЛІ ТА АТМОСФЕРА

Львів — місто з особливою атмосферою, яким більш ніж півтисячоліття правили королі. Це місто кави, місто тисячі левів, місто джазу, дощу, шоколаду, терас і пристрасного танго. А ще це, безперечно, місто фестивалів та ярмарків. Адже щороку тут проходить надзвичайний різдвяний ярмарок, фестиваль кави, свято шоколаду, фестиваль сиру та вина, велика коляда, свято пампуха та великодній ярмарок.

tyru-v-lviv-7

ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ

Старовинні замки Львівщини – гордість краю. Побудовані при магнатах і королях Речі Посполитої, ці замки не раз опинялися вцентрі кровопролитних і вирішальних подій в історії. У замках Львівщини поєднуються середньовічні фортифікаційні традиції з традиційними донжонами і традиціями Нового часу. А ще замки безперечно приваблюють своїми містичними легендами та особливою фотогенічністю.

tyru-v-lviv-8

ТУСТАНЬ

Тустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця IX—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Сколівському районі Львівської області.  Сьогодні Тустань — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях. Одночасно Тустань є цікавою пам’яткою геології, а також унікальною історичною знахідкою.

tyru-v-lviv-1

ТРУСКАВЕЦЬ

Трускавець – один з найвідоміших бальнеологічних курортів України. Він розкинувся у мальовничій долині передгір’я Східних Карпат на висоті близько 350 метрів над рівнем моря. Для Трускавця характерний теплий та помірно вологий клімат. А ще Трускавець, безперечно, славиться своїми цілющими водами. Також тут знаходиться дельфінарій “Оскар”, де кожен відчує себе дитиною, спостерігаючи за цими розумними морськими тваринами.

tyru-v-lviv-6

МОРШИН

Моршин здавна відомий як бальнеологічний курорт. Природна мінеральна вода та свіже повітря передгір’я – ідеальні умови для оздоровлення. Але Моршин – це не лише санаторії. Місто є частиною захоплюючих туристичних маршрутів, які ведуть до найцікавіших місць Південного Прикарпаття. Якщо хтось вважає, що до Моршина варто їхати лише щоб «попити водички», ми переконаємо вас, що тут є що побачити.

© 2014-2022 Фора-тур - Вінниця