fbpx

ЛЬВІВ

Кавова столиця України з присмаком прянощів

Пошук
1195грн
25.12.2020

Palazzo in Fortezzo

Прогулятись романтичним тунелем кохання, поблукати лабіринтами замку Любарта у Луцьку, зацікавитись історією Дубенського замку, захопитись легендами Тараканового форту, а потім оглянути золоту підкову Львівщини: Олеський, Підгорецький та Золочівський замки - все це і навіть більше у Волинському міксі!

1195грн

icon-camera

ЗАХОПЛЮЙСЯ, ЗБЕРІГАЙ, ДІЛИСЬ

Львівська атмосфера спроможна зачарувати кожного та змусити Вас повертатися сюди знову й знову.

Львів – унікальне місто, яке увібрало протягом багатьох віків історію і культуру різних епох та народів. Львів нагадує роботу художника-імпресіоніста, який поєднав різноманітні відтінки, які поєднались у живу, соковиту та хвилюючу картину. В ній є храми і палаци, музеї і парки, театри і кав’ярні, легендарна львівська бруківка і квіткові вазони, неповторний місцевий діалект та розмірений життєвий ритм. Палітра міста багата на імена відомих людей, які вписані в багатовікову історію Львова.

icon-drink

ДЕГУСТУЙ, НАСОЛОДЖУЙСЯ

ТОП-найкращих місць у ЛЬВОВІ та області

lviv-kava (2)

КАВОВА СТОЛИЦЯ

Міцна ароматна кава – одна з перших асоціацій зі Львовом. Тут її люблять, вміють готувати і пити. Кава у Львові – на будь-який смак: в турці, з цукром або без, з лимоном або спеціями, запаяна кава, кава з яєчним білком, з медом, з горіхами, з будь-якими іншими цікавими добавками. У кожного майстра – свої секрети. Сьогодні Львів – місто нескінченних кав’ярень. Також з’явилися і різні фестивалі, конкурси та справжні кавові майстерні.

lviv-5

ГАСТРОНОМІЧНА ПРИГОДА

Львів – не лише культурна столиця України, а ще й гастрономічна. Львівське пиво, львівський шоколад і львівська кава стали національними брендами. Але є і такі смаколики, які можна спробувати тільки у Львові. У Львові понад 1500 ресторанів. Багато з них – це не просто місця, де можна смачно поїсти, а справжні музеї їжі і випивки, храми кулінарного мистецтва, тематичні виставки та шоу-руми місцевої кухні.

lviv-travel

МУЛЬТИРЕЛІГІЙНЕ МІСТО

Церкви Львова віддзеркалюють складну конфесійну структуру цього релігійного центру всеукраїнського значення. Розподіл релігійних громад міста приблизно такий: 6 % — Римо-Католицька Церква в Україні, 35 % — Українська греко-католицька церква; 20,5 % — Православна церква України. У Львові також діє Вірменська апостольська церква та протестантські церкви, є організації юдаїстів та мусульман та багато інших.

lviv-travel-photo

ФЕСТИВАЛІ ТА АТМОСФЕРА

Львів — місто з особливою атмосферою, яким більш ніж півтисячоліття правили королі. Це місто кави, місто тисячі левів, місто джазу, дощу, шоколаду, терас і пристрасного танго. А ще це, безперечно, місто фестивалів та ярмарків. Адже щороку тут проходить надзвичайний різдвяний ярмарок, фестиваль кави, свято шоколаду, фестиваль сиру та вина, велика коляда, свято пампуха та великодній ярмарок.

pidgoreckyi-zamok (2)

ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ

Старовинні замки Львівщини – гордість краю. Побудовані при магнатах і королях Речі Посполитої, ці замки не раз опинялися вцентрі кровопролитних і вирішальних подій в історії. У замках Львівщини поєднуються середньовічні фортифікаційні традиції з традиційними донжонами і традиціями Нового часу. А ще замки безперечно приваблюють своїми містичними легендами та особливою фотогенічністю.

tustan

ТУСТАНЬ

Тустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця IX—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Сколівському районі Львівської області.  Сьогодні Тустань — це залишки давньоруського оборонного комплексу на скелях. Одночасно Тустань є цікавою пам’яткою геології, а також унікальною історичною знахідкою.

delfinariy-oskar-1

ТРУСКАВЕЦЬ

Трускавець – один з найвідоміших бальнеологічних курортів України. Він розкинувся у мальовничій долині передгір’я Східних Карпат на висоті близько 350 метрів над рівнем моря. Для Трускавця характерний теплий та помірно вологий клімат. А ще Трускавець, безперечно, славиться своїми цілющими водами. Також тут знаходиться дельфінарій “Оскар”, де кожен відчує себе дитиною, спостерігаючи за цими розумними морськими тваринами.

morshyn

МОРШИН

Моршин здавна відомий як бальнеологічний курорт. Природна мінеральна вода та свіже повітря передгір’я – ідеальні умови для оздоровлення. Але Моршин – це не лише санаторії. Місто є частиною захоплюючих туристичних маршрутів, які ведуть до найцікавіших місць Південного Прикарпаття. Якщо хтось вважає, що до Моршина варто їхати лише щоб «попити водички», ми переконаємо вас, що тут є що побачити.

© 2014-2020 Фора-тур - Зроблено з Вінниця