fbpx

9+1

Або як вигідно подорожувати групою

ВІДКРИВАЙТЕ СВІТ РАЗОМ

Ми вже більше 10 років наповнюємо життя людей новими емоціями та враженнями, заряджаємо позитивом та закохуємо в мандри. Давайте разом зітремо кордони та створимо ваш ідеальний тур.

Подорожуючи з Фора-тур, ви вважаєтесь “групою”, якщо вас більше ніж 9 людей, мандруючих разом. В цьому випадку ви отримуєте спеціальну пропозицію 9+1 безкоштовно. І це правило поширюється абсолютно на усі автобусні тури Європою.

Зібрати, скооперувати, скоорденувати, узгодити, спланувати групову подорож завдання не з легких – і тут є ми. Підберемо, доможемо, створимо ідеальну подорож для вас! Фора-тур – експерт у формуванні турів для груп, зробимо Вашу мандрівку незабутньою.

Ми виконаємо будь-яку туристичну мрію вашої команди

АВІАМАНДРІВКИ

ПОДОРОЖІ ПОТЯГОМ

КРУЇЗИ

ПОДОРОЖУЙ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ!

ВІДКРИВАЙ СВІТ!

ДОДАЙТЕ ФАРБ У ЗВИЧНІ БУДНІ

НАШІ ГРУПОВІ ПОДОРОЖІ:

Згуртовують команду, групу і колектив
Покращують дружню атмосферу в будь-якому колективі
Акумулюють енергію для нових досягень
Розбавляють ваші будні незабутніми емоціями
Всебічно розвивають та надихають

НАСОЛОДЖУЙСЯ ЖИТТЯМ!

ПОДОРОЖІ МНОЖАТЬ ВСІ ЛЮДСЬКІ ЕМОЦІЇ!

Переваги поїздок у складі групи?

 • Подорож в складі групи – це ідеальний спосіб відпочивати без напруги (під час мандрівки не доведеться думати про логіку маршруту, що подивитись, куди сходити, чим зацікавити людей).
 • В наші поїздки ми часто включаємо різноманітні майстер-класи, рухливі активності, квести, дегустації, які дозволяють взаємодіяти людям в групі максимально цікаво та ефективно, весело та різноманітно.
 • Маєте певні традиції в своєму колективі, щось хочете додати в подорож, святкуєте досягнення своєї команди чи щось інше? Все просто – розкажіть нам про це, і в подорожі ми реалізуємо задумане!
 • Якщо ваша група має особливі захоплення, будь-то дика природа чи історія, наші знання та співпраця з місцевими колегами можуть допомогти побудувати ваш ідеальний маршрут, щоб ви побачили все, про що мріяли.
1

КРАЇНИ

Вкажіть бажані міста або країни

2

ДНІ

На скільки днів має бути подорож

3

ЛЮДИ

Розкажіть про вподобання групи

4

ПОДОРОЖ

Отримайте варіанти Вашої мандрівки

ЕКСКУРСІЙНІ ПОДОРОЖІ

ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

МАНДРІВКИ В ГОРИ

АКТИВНИЙ ТУРИЗМ

Ми маємо два види поїздок для груп в Європу

У складі регулярного туру

 • Ви можете доєднатись до будь-якого регулярного рейсу в Європу на будь-яку дату.
 • Під категорію “група” в цьому випадку потрапляє група туристів у кількості  від 10 осіб, які бронюються на той самий рейс і на ту ж дату. Тобто діє правило “9+1 безкоштовно”.
 • При бронюванні даної кількості туристів є дві умови: оплата обов’язкової екскурсії або депозиту  (в залежності від поїздки, яку Ви обрали) + 1 однаковий для усіх факультатив на Ваш вибір.
 • Важливо: кожний 10-й турист НЕ оплачує вартість поїздки та всіх екскурсій, які обрала група.
 • Приєднатись за цими правилами Ви можете будь-якою кількістю осіб: 9+1, 18+2, 27+3 і т.д. Тобто кожна 10-та особа в групі не оплачує вартість подорожі.

Індивідуальний груповий тур

 • Індивідуальний груповий тур в Європу організовуємо на групи: 18+2, 32+3, 37+3, 40+4, 45+4, 65+6.
 • Ви самі обираєте де, як довго і в яких умовах відпочивати. Ми сплануємо все згідно Ваших побажань.
 • Подорожуйте в ті дати, які найкраще вписуються в Ваш щоденний графік.
 • У вартість подорожі ми включимо ті послуги, які Ви запланували: тобто одразу зможемо врахувати усі потрібні екскурсії, харчування та вхідні квитки і під час подорожі не доведеться думати про обов’язкові платежі або ж факультативи.
 • Ми із задоволенням додамо в мандрівку: квест-пригоду, вечірні посиденьки, колективний похід в ресторан, тематичну вечірку чи будь-яку іншу цікаву активність для Вашої групи.

ТУРИ В ЄВРОПУ

Регулярні виїзди

© 2014-2022 Фора-тур - Вінниця