fbpx

ШКІЛЬНИЙ ВИПУСКНИЙ

Пошук
99
01.06.2021

Загадкові Балкани

Балканський півострів – батьківщина багатьох народів, тож у цьому турі пропонуємо відвідати два з них – сербів та македонців. Сербія здивує затишним містом Новий Сад та невеличким містечком Сремська Камениця. Столиця Північної Македонії Скоп'є розповість усе про історію цього народу та закохає в дива своєї природи.

99

105
02.06.2021

Неймовірний Стамбул

Місто тюльпанів, троянд і симпатичних котиків, 15-мільйонний сучасний динамічний мегаполіс Стамбул непідвладний безжальному часу. Тут проходить вододіл східної і західної цивілізацій, через розкішні мости Азія з Європою тримаються міцно за руки, а в короні семи пагорбів красуються мечеті, парки, променади і набережні Босфору.

105

1175грн
04.06.2021

На Говерлу одним махом

Говерлу називають одним з чудес української природи. На Говерлі українці відчувають неповторну красу своєї землі. Говерла - це місце, де завжди можна бачити кольори українського прапора. А ще підйом на Говерлу - це своєрідний виклик собі і коли ти таки стоїш уже на верхівці, відчуваєш неймовірну гордість за себе та насолоду від краси навкруги.

1175грн

1375грн
04.06.2021

Цілющі вина-води Закарпаття

То що таки більш цілюще в тому Закарпатті: води чи вина? А відповідь очевидна: комплексний результат! Отож гайда дегустувати смачні натуральні Закарпатські вина та купатися в цілющих термальних водах. Та ще й на додачу відвідаємо озеро Синевир, пейзажний Пилипець, водоспад Шипіт і красивущий та помпезний палац Шенборна.

1375грн

1375грн
04.06.2021

Роса Закарпаття

Ідеальна дводенна мандрівка Закарпаттям - справжня насолода пейзажами та красою природи, а ще розмірений темп цього туру Вам неодмінно сподобається! За два дні ми побуваємо на озері Синевир, в колоритній Колочаві, завітаємо в центр реабілітації бурих ведмедів, підіймемось вище хмар у Пилипці та насолодимось шепотом води біля Шипоту.

1375грн

1150грн
04.06.2021

Активні Карпати

Кілька хвилин просто дивишся на гори і ні про що не думаєш. Відключаєшся від всіх мирських проблем, просто милуєшся красою… Це саме та перезарядка, яка іноді так необхідна! Такі емоції викликає підйом на гору Хом'як, краєвиди з якої - просто неперевершені! А ще в турі поганяємо на вантажівці ЗІЛ та файно затанцюємо на Полонині Перці!

1150грн

33
04.06.2021

Сербські мотиви

Незабутні вихідні в балканському стилі – це приємна прогулянка у місті над тихоплинними ріками Савою і Дунаєм – столичному Белграді. Скористайся нагодою потрапити на сеанс наукового відкриття в Музей Ніколи Тесли, посмакуй національні страви та напої в затишних кафе набережної Дунаю і вдосталь наслухайся мелодійних сербських мотивів.

33

1150грн
05.06.2021

Львів + замки

Львів – це місто, в якому вдало переплелося сьогодення і середньовіччя, вся суворість галицького князівства та романтика сучасності, шалений ритм життя та одночасне відчуття спокою, це місто гордих галицьких князів та сонних левів, котрі спокон віків несуть свою кам’яну варту та оберігають спокій мешканців та гостей загадкового міста.

1150грн

Показати ще

ВИПУСКНИЙ, ЯКИЙ ЗАПАМ'ЯТАЄТЬСЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ

icon-around

Останній дзвінок – це хвилююча і радісна подія для вчителів, школярів, батьків. Стільки років ви були разом, на уроках і перервах, з молодших класів і до випускного вечора долали труднощі і раділи успіхам. Випускні тури завжди залишають у наших спогадах особливі моменти, які ви будете згадувати усе життя. Яким повинен бути випускний тур, ви вирішуєте самі, а ми подбаємо, щоб ця подія стала феєричною і незабутньою.

Ми можемо запропонувати випускникам провести дивовижний випускний вечір у Парижі, Будапешті, Празі, Відні та в інших столицях Європи, або випускний тур з відпочинком на морі в Італії, Хорватії, Болгарії. Щоб додати більше веселого і яскравого настрою під час випускного туру влітку, рекомендуємо спланувати маршрут з відвідуванням одного з європейських аквапарків.

icon-landmark

Чому випускний у Європі?

Це модно!
Ти отримаєш нові враження разом з найближчими друзями.
Ти матимеш найкрутіше та стильне святкування ВИПУСКНОГО року!
Ти відчуєш на Собі смак життя у різних куточках Європи.
Всього за кілька днів Ти матимеш змогу побувати в аквапарках, парках атракціонів, покататись на корабликах по річках та морях.
Ти співатимеш улюблені пісні в автобусі.
У Тебе залишаться круті фото на довгу пам’ять про найщасливіші роки Твого життя.

В будь-який тур в Європу ви можете доєднатись міні групкою 9+1

icon-map

Груповими турами по Україні ми займаємось вже більше 10-ти років, отож готові запропонувати вам найоптимальніший, найцікавіший та найбільш наповнений маршрут саме для вашої групи. Напрямків для відпочинку в Україні більше, ніж достатньо: Карпати, Закарпаття, Волинь, відпочинок на морі та багато інших.

Виділіть на випускну подорож не менше 3-ох днів, в ідеалі – 4-5 днів, тоді група матиме час роздивитись красу усіх об’єктів та, дійсно, відпочити у вільний від екскурсійної програми час. Також під час поїздки з легкістю організуємо різноманітні цікаві активності для вашої групи, це можуть бути цікаві тематичні вечірки, колективні ігри, конкурси та квести.

icon-mountain

Поїздки по Україні – цікавий варіант випускного

Бюджет подорожі буде куди меншим, а послуг можна включити більше.
В випускний тур по Україні ми можемо включити святкування в ресторані готелю за дуже помірною вартістю.
Відсутність дрескоду на випускну вечірку добре заощадить кошти та нерви батьків.
За 5 днів можна повноцінно у розміреному темпі оглянути Карпати або ж Закарпаття.
В літній тур по Україні можемо включити купання в термальних басейнах або інших комплексах.

Регулярні тури по Україні – доєднатись можна міні-групами від 9+1

Індивідуальні групові тури по Україні

© 2014-2021 Фора-тур - Вінниця