fbpx

ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

Найпопулярніше ☺

?

Отже, з чого ж почати, якщо вирішили подорожувати? Про що подумати? Що обов'язково зробити? Що потрібно знати і як підготуватися? Ми відповімо на всі питання і розповімо, як зробити подорож чудовим досвідом у Вашому житті.

travel-and-dream

ЗАГАЛЬНІ ПИТАННЯ

ЯК ЗАБРОНЮВАТИ ТУР?

Забронювати тур на сайті можливо через власний кабінет туриста.

Обираєте подорож, вносите дані усіх учасників мандрівки, чекаєте підтвердження бронювання та оплачуєте зручним для Вас способом.

Ми допоможемо обрати найкращу подорож для Вас – для цього зв’яжіться з нами або залиште свої контактні дані на нашому сайті.

Також завжди раді бачити Вас у нашому офісі! Без туру своєї мрії точно не підете☺

Я З ІНШОГО МІСТА. ЧИ МОЖНА ЗАМОВИТИ ТУР ОНЛАЙН?

Звісно, так! Відвідувати офіс зовсім необов’язково. Ми можемо віддалено організувати для Вас поїздку, надати всі необхідні послуги і документи для подорожі зручним Вам способом (електронною поштою або кур’єрською службою). Оплата туру відбувається онлайн.

ЯКЩО ЗАБРОНЮВАЛИ ТУР НА САЙТІ, СКІЛЬКИ ЧЕКАТИ НА ВІДПОВІДЬ ВІД МЕНЕДЖЕРА?

Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 (одного) робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).

ЧИ МОЖНА ЗАБРОНЮВАТИ ТУР ДЛЯ ТРЕТІХ ОСІБ?

Так. Можна забронювати тур для родичів, друзів, знайомих чи інших осіб. Головне – вказати їхні дані під час бронювання. Оплатити тур може будь-яка особа.

ЯК ОПЛАТИТИ ТУР?

Сплатити за замовлення Ви можете готівкою в офісі нашого агентства або будь-яким іншим зручним для Вас способом згідно реквізитів, які отримаєте одразу після підтвердження замовлення. Оплата усіх турів відбувається у національній валюті (якщо поїздка закордон – розрахунок відбувається за курсом оператора в день оплати замовлення).

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ТУРУ?

У вартість класичного туру Україною зазвичай ВХОДИТЬ (якщо інше не передбачено описом туру): проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У кожному турі зазначено повний перелік послуг, які включені у вартість, та додаткових послуг.

ДЕПОЗИТ В ТУРІ - ЩО ТО ТАКЕ?

Депозит – це фіксований авансовий платіж на певну суму, яку можна використати на додаткові екскурсії (факультативні екскурсії) та програми під час туру. Зверніть увагу! В деяких автобусних турах оплата депозиту або конкретної екскурсії є обов’язковою. Ця інформація завжди прописується в кожному турі одразу біля базової ціни з позначенням *.

ЩО ТАКЕ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ І КОЛИ ЙОГО МОЖНА ОТРИМАТИ?

Інфо-лист з контактами керівника групи, адресою місця виїзду та іншою необхідною інформацією зможете отримати в кабінеті користувача в розділі “Актуальні замовлення” за 2 дні до початку туру. Ви обов’язково отримаєте нагадування на електронну адресу, яку вказали під час реєстрації.

ЧИ МОЖНА ЗАМОВИТИ ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ?

Так, звичайно. У нас є 2 види сертифікатів: на конкретну суму і на певний тур. Замовити їх Ви можете за офісним телефоном або безпосередньо у нас в офісі. Сертифікат можемо відправити службою доставки у будь-який куточок України або надіслати на електронну пошту (електронний сертифікат – це надзвичайно зручно, він має абсолютно таку ж юридичну силу, як і паперовий, оскільки містить індивідуальний номер, закріплений за покупцем). Бланк сертифікату є безкоштовним, оплачується лише вартість обраних послуг. За бажанням сертифікат може бути іменним та з необхідним текстом.
Термін виконання іменних сертифікатів та сертифікатів під конкретний тур, сертифікатів на іншу суму – 1 робочий день.
Сертифікати на певну суму (доступні номінали: 200, 500, 1000, 1500 та 2000 грн) – завжди в наявності.

ПРО ДОКУМЕНТИ

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПОЇЗДКИ ЗАКОРДОН?

Для перетину кордону потрібен закордонний паспорт для усіх учасників подорожі незалежно від віку (дітям теж потрібний свій закордонний паспорт, який згідно із законодавством України має термін дії – 4 роки, для дорослої особи, починаючи з 16 років –  на 10 років).

Для подорожі в зону шенгенської угоди потрібен біометричний закордонний паспорт або закордонний паспорт з діючою візою, або посвідка на проживання в країнах шенгенської угоди. Зверніть увагу, якщо в перелік включених до туру послуг не включено страхування, потрібно замовити його самостійно. Замовити страхування можливо тут.
Щодо особливостей перетину кордону усіх інших країн або ж для громадян інших національностей – наші контакти.

ЧИ МОЖНА ЗАБРОНЮВАТИ ТУР, ЯКЩО НЕМАЄ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА?

Подорож автобусом
Так, можна надати дані паспорта ближче до виїзду, але Ви маєте бути впевнені, що встигнете отримати документи до початку подорожі.

Подорож літаком

Тур можна забронювати лише в тому випадку, якщо Ви знаєте, як буде вписане Ваше ім’я та прізвище у новому закордонному паспорті. Всі інші паспортні дані можна заповнити ближче до дати вильоту.

ЯКІ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗАКОРДОН

Для виїзду дитини за кордон з обома батьками потрібні наступні документи:
– діючий закордонний паспорт;
– оригінал свідоцтва про народження.

ЯКЩО ДИТИНА ПОДОРОЖУЄ З ОДНИМ ІЗ БАТЬКІВ?

При перетині кордону з одним з батьків всім дітям до 16 років необхідний нотаріально завірений дозвіл на виїзд.

Даний документ необхідно оформити у нотаріуса та вказати країни і терміни перебування.

Отже, дитині до 16 років потрібно мати 3 документа:
– діючий закордонний паспорт;

– оригінал свідоцтва про народження;

– дозвіл на виїзд від одного з батьків або ж від обох батьків у випадку подорожі  дитини до 16 років з третіми особами.

ЧИ РОБИТИ КОПІЇ ДОКУМЕНТІВ У ДОРОГУ?

Обов’язково робіть копії всіх документів, тому що їх втрата може спричинити складнощі з подальшим перебуванням у чужій країні і з поверненням додому. Можна не просто зробити паперові копії паспортів, водійського посвідчення, квитків, броні готелю, страховки, але і відсканувати їх, зберігши на віртуальний диск. Тоді до документів буде доступ з будь-якої точки земної кулі.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ВТРАТИЛИ ПАСПОРТ ПІД ЧАС ПОДОРОЖІ?

При втраті закордонного паспорта слід звернутися до місцевої поліції. Там Вам дадуть довідку, з якою необхідно відвідати посольство або консульство своєї країни. У представництві дадуть відповіді на всі запитання туриста і видадуть тимчасове свідоцтво, за яким Ви зможете повернутися додому. Для цього Вам запропонують заповнити анкету, сфотографуватися і підтвердити свою особу «внутрішнім» паспортом, водійськими правами або будь-яким іншим документом з Вашим фото. Копії теж підійдуть.

travel-passport
romantic-travel-airplane

ПРО АВІАТУРИ ТА АВІАКВИТКИ

ЯКА НОРМА ПЕРЕВЕЗЕННЯ БАГАЖУ НА ОСОБУ?

В кожної авіакомпанії норми провезення багажу різняться, тому завжди уточнюйте цю інформацію при бронюванні конкретного квитка.

ЧИ МОЖНА ПРИДБАТИ ЛИШЕ АВІАКВИТКИ?

Так, звичайно. Ви можете придбати авіаквитки тут

ЩО ТАКЕ "TAX FREE" І ЯК ЦИМ КОРИСТУВАТИСЬ?

Tax free – відшкодування частини податку на додану вартість товару. Здійснюючи покупку в спеціалізованих мережах одним чеком на певну суму, турист може повернути від 7 до 21% вартості товару. Для цього потрібно попросити у продавця оформити чек tax free і зберегти звичайний чек на товар. Митники ставлять штамп на чеку tax free і Ви можете отримати за нього належну суму в спеціальних пунктах обміну, які знаходяться прямо в аеропорту. Також повернення можна оформити в банку рідної країни, який співпрацює з оператором tax free.

ЩО КУПУВАТИ В ДЬЮТІ-ФРІ?

«Що купувати в дьюті-фрі і чи вигідно це?» – Улюблені питання туристів під час очікування в аеропорту. Найпопулярніші товари в магазинах безмитної торгівлі: тютюнові вироби, алкоголь, косметика, парфумерія та ювелірні вироби. Ці товари коштують дешевше, а якість значно краща саме в дьюті-фрі. Деякі магазини можуть продавати брендові аксесуари та одяг, сувеніри. Останні купувати не варто, їх вартість часто завищена.

ЩО ОЗНАЧАЄ "ТРАНСФЕР"?

У туризмі так називають послугу доставки туриста від аеропорту, вокзалу до готелю, а потім назад. Гід зустрічає групу і проводжає до автобуса, який буде здійснювати перевезення. Передбачаючи питання туристів, варто уточнити, що така послуга безкоштовна і повинна входити у вартість туру. У деяких аеропортах існує власний трансфер. Безкоштовний автобус відвозить пасажирів у місто.

ЯКА РІЗНИЦЯ МІЖ 3*, 4* ТА 5* ГОТЕЛЯМИ?

Готель в 4 зірки вважається готелем високого класу, на відміну від 3-зіркового побратима середнього класу. Але насправді іноді відмінності не надто значущі, помітні або потрібні відпочивальникам. У готелях з меншою «зірковістю» є бізнес-центри для роботи і басейни з тренажерними залами для відпочинку. В 4 зірках додаються конференц-зали, бари-ресторани, масажні та спа-процедури, а також значно збільшуються ціни на номери.

5-зіркові готелі – це готелі класу люкс. Тут може бути безліч додаткових послуг для постояльців: гольф-клуб, тенісні корти, клуби для дітей, приватні басейни, апартаменти і вілли. Працівники готелю дадуть відповіді на запитання туристів 24 години на добу.
Зірковість готелю – не показник якості, тому радимо завжди консультуватись з нашими менеджерами щодо вибору конкретного готелю.

ЧОМУ НЕ МОЖНА ЗАСЕЛИТИСЯ В ГОТЕЛЬ ЗРАНКУ?

Є міжнародні норми поселення в готелі. Здебільшого, заселення відбувається в 14.00, а виселення в 12.00. Таким чином, у персоналу є дві години на прибирання номеру. В індивідуальному порядку можна домовитися про заселення раніше або від’їзді пізніше. Але навіть якщо таке можливо, то слід бути готовим до додаткової оплати. Вона може дорівнювати половині добової вартості номера.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО НЕ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ СВІЙ БАГАЖ?

Потрібно звернутися до служби розшуку багажу в аеропорту. Шукати втрачені речі будуть 21 день, після чого авіакомпанія повинна виплатити компенсацію. Є два варіанти виплат, вони залежать від країн, в яких зареєстрована авіакомпанія. Виплачують суму за весь багаж або за кожен кілограм. Радимо маркувати свій багаж чимось особливим: яскравим паперовим листком, малюнком дитини чи ще якимось авторським способом, тоді шансів, що хтось прихопить замість своєї – Вашу валізу, значно менше.

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваше повідомлення

Або зателефонуйте нам самостійно 🙂

+380931070002

+380971070002 (viber)

© 2014-2022 Фора-тур - Вінниця