fbpx

ТРАВНЕВІ СВЯТА

Пошук

КУДИ ПОЇХАТИ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА?

Початок травня – найкращий час для мандрівок. Комфортна погода, гарна весняна природа й багато вихідних днів. Рекомендуємо провести травневі свята у подорожах. Навіть якщо не виходить взяти тижневу відпустку, вирушайте в невеликі тури на травневі свята на 1-4 дні. У цьому розділі “Тури на Травневі свята” ви знайдете всі наші святкові програми.

При плануванні поїздки на травневі свята слід враховувати:

travnevi-svyata-1

Скільки є часу, а точніше скільки вихідних днів в цьому році випадає на травневі свята: чотири чи сім, а можливо і всі 10, відповідно планувати вже виходячи з цього.

Бронювати на свята бажано заздалегідь, адже від цього може сильно залежати наявність місць та вартість самого тура.

А саме головне – це Ваші вподобання! Розкажіть про свої мрії і ми підберемо подорож у ті місця, які Ви давно хотіли побачити!

travnevi-svyata-2
1

ТРАВНЕВІ СВЯТА В УКРАЇНІ

В Україні на травневі свята варто поїхати в основні туристичні міста: Львів, Одесу, Чернівці, Кам’янець-Подільський,  Запоріжжя або просто на кілька днів у Карпати або ж відпочити в термальних басейнах у Закарпатті. Для жителів областей і регіонів – це відмінний привід відвідати столицю – Київ. На травневі свята можна зробити автоподорож по замкам України або ж поїхати на Шацькі озера. Також ідеально провести цей час і в місцях поближче: парк “Софіївка” в м. Умань, парк у Буках та сучасний та не менш красивий парк “Межигір’я”.

2

ТРАВНЕВІ СВЯТА В ЄВРОПІ

Травневі свята в Європі часто найкраще з можливих рішень. Хоча слід врахувати, що на відвідування Західної Європи знадобитися більше грошей, ніж на відвідування Польщі, Угорщини, Словаччини або Чехії. Також врахуйте, що на Італію, Францію, Іспанію та Нідерланди варто виділити не менше 6-ти днів, щоб Ваша подорож була максимально комфортною. Для мандрівників “з досвідом” готові запропонувати тури до Норвегії, Ісландії, Данії, Швейцарії, Монако або ж Люксембургу.

3

ТРАВНЕВІ СВЯТА НА ПЛЯЖІ

Відпочинок на морі такий же різний, як і саме море, мінливе, хвилююче та казково красиве. Готові запропонувати узбережжя неповторної Адріатики або ж лазурні береги Лігурійського моря, вся краса коралового рифу Червоного моря для вас, а можливо полюбляєте класику – тоді з радістю запропонуємо відпочинок на Середземному чи Чорному морях. Хочеться відчути невагомість – з задоволенням вирушайте до Мертвого моря. А можливо давно мріяли побачити та скупатись в Океані?

Найвідвідуваніші програми на травневі:

КОНТАКТИ

ВУЛ. ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ 14а

ПН-ПТ: 10:00-18:00

0971070002 • 0931070002

Підпишись у вайбер

Слідкуй в Telegram

Доєднуйся у Facebook

INSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

© 2014-2021 Фора-тур - Вінниця