fbpx

КЕКЕНХОФ

Королівський парк квітів у Нідерландах

Пошук

НАЙБІЛЬШИЙ КВІТКОВИЙ ПАРК У СВІТІ

kekenhof-park-niderlandy (2)

Нідерландський парк Кекенхоф, що в перекладі на українську означає «кухонний парк» або «кухонний двір», – один з найвідоміших квіткових парків в світі. Він належить місцевій монархічній династії і вважається королівським.

Розташувався парк в невеликому містечку під назвою Ліссе, що в 15 хвилинах їзди від Амстердама. Кекенхоф – це справжній рай для любителів квітів. Навіть тих, хто не має особливих почуттів до квітів і природи –  він не залишить байдужим. Щорічно тут висаджують мільйони самих різних квітучих рослин, серед них, як і годиться в Голландії, переважають тюльпани – близько 4,5 мільйона квіток. Також дуже багато висаджується гіацинтів, лілій, нарцисів, троянд і прекрасних квітучих дерев і чагарників.

Якщо ви плануєте подорож в Амстердам навесні, не полінуйтеся і відведіть день на відвідування парку Кекенхоф. Повірте, це враження, які того варті. Голландія відома на весь світ своїми кольорами і особливо тюльпанами, і парк Кекенхоф – це прекрасна демонстрація такої репутації.

kekenhof-park-niderlandy (4)

Відведіть на відвідування парку хоча б півдня!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ☺

КОЛИ НАЙКРАЩЕ ВІДВІДАТИ КЕКЕНХОФ?

kekenhof-park-niderlandy (6)

Парк Кекенхоф відкритий щороку з середини березня до середини травня. Хоча більшість відвідувачів і вважають, що Кекенхоф – це тільки про тюльпани – це далеко не так. Щорічно разом з тюльпанами в парку висаджуються десятки інших цибулинних квітів, які цвітуть у різний час. Це означає, що, коли б ви не опинилися в парку, там обов’язково щось буде цвісти і буде на що подивитися, так що не варто на цьому дуже сильно зациклюватися. Якщо ж ви все-таки хочете потрапити в Кекенхоф саме в пік цвітіння тюльпанів, то середина або кінець квітня – це саме “надійний” час для відвідування парку.

Що стосується дня тижня – то краще уникати вихідних днів і громадських свят, так як в ці дні парк особливо переповнений. Взагалі, з огляду на той факт, що всього за вісім тижнів парк відвідує більше мільйона чоловік, нескладно припустити, що Кекенхоф ніколи не пустує, в який би день тижня ви там не опинилися. Або ж приїжджайте в парк до полудня, коли “ранні пташки” вже починають роз’їжджатися по домівках, і залишайтеся в парку до його закриття.

Ще одна порада – якщо ви приїхали в парк рано вранці, відправляйтеся відразу до вітряного млину або до водойми – ці райони парку одні з найкрасивіших і популярних, вони заповнюються людьми раніше, ніж багато інших місць.

kekenhof-park-niderlandy (1)

Візьміть безкоштовну карту на вході і сплануйте свій маршрут!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ☺

КЕКЕНХОФ – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ТЮЛЬПАНИ

kekenhof-park-niderlandy (5)

Садові “скарби” парку Кекенхоф виходять далеко за межі його знаменитих тюльпанів. Як уже згадувалося вище, разом з тюльпанами місцеві садівники висаджують численні інші цибулинні. Так що крім тюльпанів ви побачите гіацинти, крокуси, нарциси та багато інших квітів.

Відвідайте павільйони

Парк має в своєму розпорядженні кілька критих виставкових павільйонів, в кожному з яких представлені експозиції певних кольорів, а також інформація про їхню історію, вирощування і багато іншого. У павільйонах ви знайдете висаджені тюльпани, барвисті квіткові дисплеї з ліліями, трояндами, орхідеями і багато іншого.

Не пропустіть скульптури

Будучи квітковим парком, Кекенхоф також є свого роду художньою галереєю під відкритим небом. На його території виставлені понад 100 скульптур і інших творів мистецтва. Деякі з них відповідають темі року, тоді як інші більш абстрактні. Але і ті й інші додають краси та оригінальності парку.

kekenhof-park-niderlandy (3)

Орендуйте велосипед і поїдьте до полів з тюльпанами за межами Кекенхоф!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ☺

КОНТАКТИ

ВУЛ. ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ 14а

ПН-ПТ: 10:00-18:00

0971070002 • 0931070002

Підпишись у вайбер

Слідкуй в Telegram

Доєднуйся у Facebook

INSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

© 2014-2021 Фора-тур - Вінниця