fbpx

КЕКЕНХОФ

Королівський парк квітів у Нідерландах

Пошук

НАЙБІЛЬШИЙ КВІТКОВИЙ ПАРК У СВІТІ

kekenhof-park-niderlandy (2)

Нідерландський парк Кекенхоф, що в перекладі на українську означає «кухонний парк» або «кухонний двір», – один з найвідоміших квіткових парків в світі. Він належить місцевій монархічній династії і вважається королівським.

Розташувався парк в невеликому містечку під назвою Ліссе, що в 15 хвилинах їзди від Амстердама. Кекенхоф – це справжній рай для любителів квітів. Навіть тих, хто не має особливих почуттів до квітів і природи –  він не залишить байдужим. Щорічно тут висаджують мільйони самих різних квітучих рослин, серед них, як і годиться в Голландії, переважають тюльпани – близько 4,5 мільйона квіток. Також дуже багато висаджується гіацинтів, лілій, нарцисів, троянд і прекрасних квітучих дерев і чагарників.

Якщо ви плануєте подорож в Амстердам навесні, не полінуйтеся і відведіть день на відвідування парку Кекенхоф. Повірте, це враження, які того варті. Голландія відома на весь світ своїми кольорами і особливо тюльпанами, і парк Кекенхоф – це прекрасна демонстрація такої репутації.

kekenhof-park-niderlandy (4)

Відведіть на відвідування парку хоча б півдня!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ☺

КОЛИ НАЙКРАЩЕ ВІДВІДАТИ КЕКЕНХОФ?

kekenhof-park-niderlandy (6)

Парк Кекенхоф відкритий щороку з середини березня до середини травня. Хоча більшість відвідувачів і вважають, що Кекенхоф – це тільки про тюльпани – це далеко не так. Щорічно разом з тюльпанами в парку висаджуються десятки інших цибулинних квітів, які цвітуть у різний час. Це означає, що, коли б ви не опинилися в парку, там обов’язково щось буде цвісти і буде на що подивитися, так що не варто на цьому дуже сильно зациклюватися. Якщо ж ви все-таки хочете потрапити в Кекенхоф саме в пік цвітіння тюльпанів, то середина або кінець квітня – це саме “надійний” час для відвідування парку.

Що стосується дня тижня – то краще уникати вихідних днів і громадських свят, так як в ці дні парк особливо переповнений. Взагалі, з огляду на той факт, що всього за вісім тижнів парк відвідує більше мільйона чоловік, нескладно припустити, що Кекенхоф ніколи не пустує, в який би день тижня ви там не опинилися. Або ж приїжджайте в парк до полудня, коли “ранні пташки” вже починають роз’їжджатися по домівках, і залишайтеся в парку до його закриття.

Ще одна порада – якщо ви приїхали в парк рано вранці, відправляйтеся відразу до вітряного млину або до водойми – ці райони парку одні з найкрасивіших і популярних, вони заповнюються людьми раніше, ніж багато інших місць.

kekenhof-park-niderlandy (1)

Візьміть безкоштовну карту на вході і сплануйте свій маршрут!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ☺

КЕКЕНХОФ – ЦЕ НЕ ТІЛЬКИ ТЮЛЬПАНИ

kekenhof-park-niderlandy (5)

Садові “скарби” парку Кекенхоф виходять далеко за межі його знаменитих тюльпанів. Як уже згадувалося вище, разом з тюльпанами місцеві садівники висаджують численні інші цибулинні. Так що крім тюльпанів ви побачите гіацинти, крокуси, нарциси та багато інших квітів.

Відвідайте павільйони

Парк має в своєму розпорядженні кілька критих виставкових павільйонів, в кожному з яких представлені експозиції певних кольорів, а також інформація про їхню історію, вирощування і багато іншого. У павільйонах ви знайдете висаджені тюльпани, барвисті квіткові дисплеї з ліліями, трояндами, орхідеями і багато іншого.

Не пропустіть скульптури

Будучи квітковим парком, Кекенхоф також є свого роду художньою галереєю під відкритим небом. На його території виставлені понад 100 скульптур і інших творів мистецтва. Деякі з них відповідають темі року, тоді як інші більш абстрактні. Але і ті й інші додають краси та оригінальності парку.

kekenhof-park-niderlandy (3)

Орендуйте велосипед і поїдьте до полів з тюльпанами за межами Кекенхоф!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ ☺

© 2014-2022 Фора-тур - Вінниця