fbpx

РУМУНІЯ

Пошук
75
21.08.2022

Румунія - любов з першого погляду

Побувай у містичному Брані – родовому гнізді графа-вампіра Дракули та дивовижному замку Пелеш, який славиться своїми інтер’єрами і декораціями. Погуляй у найкрасивішому місті Румунії - Брашові, де легко дихається повітрям чистих Карпат, і величною столицею – Бухарестом. І відпочинь на повну в найбільшому термальному спа-центрі Європи.

75

ОСОБЛИВОСТІ КРАЇНИ

romania-8

Румунія — це одна з наймальовничіших країн Європи з чудовим природним різноманіттям, чарівною провінцією і чудовими старовинними містами.


Найпопулярнішим туристичним регіоном (крім Бухареста) є таємнича Трансільванія, яка асоціюється з легендами про Дракулу, має безліч старовинних саксонських сіл і чудових замків.


Румунія є однією з найбільш релігійних країн у світі. Близько 90 % населення сповідує православ’я.


Всі покупки в Румунії краще здійснювати в національній валюті. Також при собі завжди потрібно мати готівку, бо банківські карти приймають далеко не скрізь.


Столиця — Бухарест.


В етнічному плані 90 % населення країни є румунами.

romania-1

ЩО ПОДИВИТИСЬ?

Замок Бран – одна з найвідоміших пам’яток Румунії, зобов’язана своїй славі міфу про Дракулу, створеного Бремом Стокером на основі реальної історичної особистості (князь Влад Цепеш). Ця велична споруда побудована на високій скелі та оточена ореолом таємниць і легенд.

Пелеш – шедевр німецької архітектури епохи Відродження та один з найкрасивіших замків в Європі. Був побудований в 19 столітті в мальовничій місцевості біля підніжжя гір Бучеджі.

romania-9

Фортеця Ришнов — чудова середньовічна тевтонська цитадель 14 століття, побудована в стратегічному місці на шляху, що з’єднує Трансільванію та Валахію.

Фегераш — одна з найбільших оборонних споруд Трансільванії. Фортеця була побудована на початку 14 століття на місці старішої дерев’яної споруди, спаленої татарами.

Парламент – величезна монументальна будівля в Бухаресті, побудована за часів режиму Чаушеску. Це одна з найбільших споруд у світі, яке має понад 3000 приміщень.

romania-3

Сігішоара – чудове історичне місто, яке виросло навколо середньовічної цитаделі. Є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і вважається місцем народження Влада Цепеша.

ЩО ПОЇСТИ?

Однією з багатьох національних страв Румунії є чорба (ciorbă) — суп із заправкою, який їдять в обід. Широко відомі і популярні: чорба з яловичого шлунку, чорба з курячих тельбухів, чорба з фрикадельками.

Для приготування різних страв у Румунії широко використовується кукурудза, точніше мамалига — каша з кукурудзяного борошна. На основі мамалиги готують багато страв: мамалига з бринзою, бульс, голубці з мамалигою.

romania-5

Мититеі – ковбаски, які готують без оболонки, подають сильно підрум’яненими і гарячими.

romania-4

Попросіть румуна, щоб він рекомендував вам десерт, і вони обов’язково розкажуть вам про папанаші. Виготовлені з смаженого тіста та солодкого румунського сиру, вони мають форму пончика, подаються з варенням та сметаною.

ЩО КУПИТИ ТА ПРИВЕЗТИ?

romania-2

Особливої уваги заслуговують румунські вина. Кращими сортами вважаються Бебяска, Бусуйок, Згіхара, Фетяска, Граса-де-Котнарь… Чудовою якістю славляться і місцеві бренді «вінарс», серед яких кращими вважаються марки марки Васконі, Пьетроаса, Жидвей, Доробанц і Мурфатлар.

Порцеляна вважається одним з головних румунських сувенірів.

Різноманітні сувеніри із зображенням графа Дракули (румунський князь Влад Цепеш).

Обирайте на подарунок сири: сир Cascaval, найсмачніший – підкопчений сир, а гідним конкурентом для нього є «Бурдуф» (Brânză de burduf), сир, який готується з овечого молока.

romania-7

© 2014-2022 Фора-тур - Вінниця