fbpx

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ ДЛЯ ГРУП

ТУРИ ПО УКРАЇНІ (у складі регулярного туру)

При бронюванні поїздки по Україні у складі регулярного туру ви можете доєднатись на вигідних умовах згідно пропозиції “10+1 безкоштовно”. Важливо: під категорію “група” потрапляє група туристів, які обрали однаковий тур та на ту ж саму дату поїздки.

Мінімально можлива кількість осіб для того, щоб ідентифікувати ваше замовлення поїздки по Україні в складі регулярного туру, як група – це “10+1”. Але ви можете доєднатись будь-якою іншою кількістю, у цьому випадку на кожних 10 осіб – 11 особа їхатиме в тур абсолютно безкоштовно. Тобто ви можете доєднуватись групками 10+1, 20+2, 30+3 і т.д., або ж будь-якою іншою кількістю.

Бронювання поїздки по Україні для групи у складі регулярного туру можлива за двох умов: дата подорожі та обраний тур мають бути однакові для всіх учасників, а також бронювання здійснюється одночасно для усіх учасників. В разі добронювання до групи і досягення нової потрібної кількості учасників для отримання безкоштовного місця – ця опція зберігається. Тобто, якщо ви забронювали 11 осіб, а потім доєднались ще 11 осіб, то на дану кількість ви отримаєте 2 безкоштовних місця.

ТУРИ В ЄВРОПУ (у складі регулярного туру)

Під категорію “група” в складі регулярного туру в Європу потрапляє група туристів у кількості  від 10 осіб, які бронюються на той самий рейс і на ту ж дату. Тобто діє правило “9+1 безкоштовно”.

Мінімально можлива кількість осіб для того, щоб ідентифікувати ваше замовлення, як група – це “9+1”. Але ви можете доєднатись будь-якою іншою кількістю, у цьому випадку на кожних 9 осіб – 10 особа їхатиме в тур абсолютно безкоштовно. Тобто ви можете доєднуватись групками 9+1, 18+2, 27+3 і т.д., або ж будь-якою іншою кількістю.

При бронюванні даної кількості туристів є дві умови: оплата обов’язкової екскурсії або депозиту  (в залежності від поїздки, яку Ви обрали) + 1 однаковий для усіх факультатив на Ваш вибір.

Важливо: кожний 10-й турист НЕ оплачує вартість поїздки та всіх екскурсій, які обрала група.

ГРУПОВІ ТУРИ ПО УКРАЇНІ (автономною групою)

Автономна група в турі по Україні можлива на мінімальну кількість: 16+2. Також можливі наступні варіанти кількості осіб у групі: 18+2, 30+3, 32+3, 37+3, 40+4, 45+4, 54+5, 65+6.

Автономний тур по Україні для групи – це надзвичайно зручно та дуже популярно серед різноманітних колективів, шкільних та студентських груп, різноманітних організацій тощо.
Ви обираєте напрям або навіть декілька, називаєте свої побажання, розповідаєте про групу та ваші вподобання і ми формуємо декілька варіантів програм, з яких ви колективно зможете обрати найбільш оптимальний.
В подорож можемо за бажанням включити різноманітні активності: квести, тематичні вечори або вечірки, конференції, святкування визначної події тощо.

 • Обираємо дати подорожі
 • Визначаємось з програмою поїздки, оптимальною для усіх учасників групи
 • Формуємо бюджет та включаємо потрібні послуги (харчування, екскурсії, послуги гіда тощо)
 • Затверджуємо та складаємо договір з обов’язковим внесенням авансового платежу
 • Збираємо валізи
 • Насолоджуємось мандрівкою

ГРУПОВІ ТУРИ В ЄВРОПУ (автономною групою)

Оскільки подорож закордон по відстані зазвичай значно довша, аніж мандрівка Україною, відповідно переїзди суттєвіші та довші за тривалістю.
Ми рекомендуємо для подорожей Європою використовувати виключно автобуси великої місткості, оскільки вони комфортніші для тривалих переїздів. Тому для турів по Європі оптимальні групи: 37+3, 40+4, 45+4, 54+5.

Для вибору мандрівки Європою враховуємо такі фактори:

1) бюджет, на який ви розраховуєте

2) кількість днів, які маєте можливість виділити на відпочинок

3) наявність або відсутність нічних переїздів

4) вподобання групи

5) в залежності від попередніх 4-ох факторів формуємо декілька варіантів різноманітних програм

6) обираємо оптимальну програму для нашої подорожі

 • Затверджуємо дати подорожі
 • Узгоджуємо програму подорожі
 • Формуємо бюджет та включаємо потрібні послуги (харчування, екскурсії, послуги гіда тощо)
 • Затверджуємо та складаємо договір з обов’язковим внесенням авансового платежу
 • Збираємо валізи
 • Насолоджуємось мандрівкою

© 2014-2022 Фора-тур - Вінниця