fbpx

ЛЮКСЕМБУРГ

Пошук

ОСОБЛИВОСТІ КРАЇНИ

tyru-v-luxemburg-5

Про державу Люксембург мало що чути, вона не входить до числа популярних туристичних напрямків або великих європейських країн. Це Велике Герцогство є однією із найменших держав на території Європи.


Попри свої маленькі розміри, Люксембург є найбагатшою країною у світі.


Столиця Люксембурга — місто Люксембург.


Національною валютою в країні є євро.

tyru-v-luxemburg-7

ЩО ПОДИВИТИСЬ?

tyru-v-luxemburg-2

Одне з найголовніших туристичних місць у Люксембурзі — знамениті Каземати Бок. Це ціла підземна мережа тунелів протяжністю 17 кілометрів, які прорубані в скелі під містом Люксембург. Будівництво було почато ще в 1644 році й поступово розширювалося.

Визначною пам’яткою Люксембургу є Великий герцогський палац, зведений у стилі іспанського відродження і спочатку був ратушею – лише в 1890 році тут оселився правитель країни зі своєю сім’єю.

tyru-v-luxemburg-6

Casino Luxembourg – всупереч своїй назві, аж ніяк не гральний будинок, як можна було б подумати, а форум сучасного мистецтва. Весь рік тут виставляються різні експозиції, які, незважаючи на їх різноманітність, все-таки можна об’єднати загальним визначенням «сучасне мистецтво».

Кафедральний собор – в першу чергу знаменитий своєю криптою, в якій поховані члени шляхетних родин герцогства, і встановлений надгробний пам’ятник герцогу Жану Сліпому.

Ще однією знаменитою пам’яткою Люксембургу є форт Тюнген (Fort van Thüngen), оборонна споруда, розташована в природному парку Dräi Eechelen.

ЩО ПОЇСТИ?

Якщо в Чехії популярні свинячі гомілки, то тут готують м’ясо зі свинячої спини. Його коптять і подають разом з бобами, а також популярними тут редькою і ріпою.

У Люксембурзі є цілі родини, які вже сотні років займаються виготовленням випічки. Крім популярних яблучних пиріжків зверніть увагу на відкриті пироги з усілякими начинками.

tyru-v-luxemburg-4

Найбільш відомі (і найсмачніші) вина Люксембургу – це вина долини річки Мозель. Крім Люксембургу Мозель протікає ще й по Франції з Німеччиною, в усіх трьох країнах в долині цієї річки виготовляються знамениті на весь світ “Елблінг” і “Вормелданг”.

У Люксембурзі подають форель, фаршировану шинкою. Але форель сама по собі смачна, особливо в комбінації з місцевим білим вином. Найкраще покуштувати рибу на річці Мозель, взявши відповідну екскурсію, – саме тут, близько села Шенген, були підписані відомі сучасним мандрівникам угоди. Кажуть, що тим, хто повечеряв таким чином, полегшується отримання шенгенських віз. Так це чи не так, але спробувати варто. Смачно буде точно.

tyru-v-luxemburg-8

ЩО КУПИТИ ТА ПРИВЕЗТИ?

tyru-v-luxemburg-1

Пташки-свистульки – цей шанований сувенір з Люксембургу хочуть привезти додому практично всі туристи. Ще б пак, адже це неофіційний символ країни. Місцеві називають їх “peckvillchen ‘. Свистульки зроблені з глини і пофарбовані в яскраві кольори.

Словосполучення «бельгійський шоколад» чули, напевно, всі. А як щодо люксембурзького? Ймовірно, ви про це нічого не знаєте. А Люксембург виробляє дійсно смачний продукт. Купіть трюфелі, праліне, горішки в шоколаді або будь-які інші цукерки. Найпопулярніші цукерки в Люксембурзі – Knippecher (дослівно – маленькі шоколадні цукерки).

Купуйте шинку в Люксембурзі, адже туристи залишають про неї виключно схвальні відгуки. На смак вона чимось нагадує знаменитий хамон з Іспанії, проте все ж має свою родзинку.

Пиво в Люксембурзі варити вміють, але промислові масштаби виробництва досить скромні. Найпопулярніші марки – Diekirch і Mousel.

З Люксембургу туристи часто везуть вина. Найпопулярніші сорти – рислінг, Ріванер, піно-грі, піно-блан.

tyru-v-luxemburg-3

КОНТАКТИ

ВУЛ. ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ 14а

ПН-ПТ: 10:00-18:00

0971070002 • 0931070002

Підпишись у вайбер

Слідкуй в Telegram

Доєднуйся у Facebook

INSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

© 2014-2021 Фора-тур - Вінниця