fbpx

ЛІХТЕНШТЕЙН

Пошук

ОСОБЛИВОСТІ КРАЇНИ

lihtenshtein-9

Ліхтенштейн – одна з найменших та найдорожчих держав у світі. Країна має площу всього 160 км².


Практично всі готелі Ліхтенштейну виглядають дуже скромно, що викликає подив, якщо врахувати вартість номерів. Для них характерний лаконічний дизайн, хороший сервіс та душевна атмосфера, а головне – індивідуальний підхід і увага до кожного гостя.


Загальне населення країни – близько 37 тисяч осіб. Столиця – Вадуц.


Кухня Ліхтенштейну дуже схожа на сусідню австрійську, але з елементами швейцарської.


Мова – німецька, попри те, що спільні кордони з Німеччиною відсутні.


Національна валюта – швейцарський франк.

lihtenshtein-7

ЩО ПОДИВИТИСЬ?

Один із символів Ліхтенштейну, а також головна резиденція королівської династії замок Вадуц приваблює не тільки своєю історією, а й приголомшливою архітектурою. Головною вулицею Вадуца, на якій зосереджені всі визначні пам’ятки столиці – є Штедле. Тут в затишних кафе можна не поспішаючи випити кави зі свіжою випічкою, влаштувати шопінг численними магазинами. На Штедле розташовано велику кількість цікавих скульптур, які створюють в цьому місці особливу атмосферу.

lihtenshtein-5

Гора Три сестри представляє собою три скельних піки, розташованих на кордоні Австрії та Швейцарії. Вони входять в гірську систему Альп і формують природну межу між двома країнами-сусідами, по одну сторону від якої розташовується столиця Вадуц, а по іншу – австрійська земля Форарльберг. Найвища з “сестер” досягає 2053 м.

lihtenshtein-6

На висоті над селищем Бальцерс на півдні Ліхтенштейну стоїть величний замок Гутенберг (Burg Gutenberg), чудово збережена фортеця, починаючи з середньовіччя. 70-метровий пагорб, на якому стоїть замок, був заселений з часів неоліту, з багатьма найважливішими археологічними знахідками – в тому числі старовинною старовинною Марсом фон Гуттенбергом , яка зараз перебуває в Ландс музей Ліхтенштейну.

ЩО ПОЇСТИ?

Чіз-фондю (розплавлений в киплячому білому вині сир “Грюйер” або “Емменталь”, приправлені спеціями.

lihtenshtein-2

Бернес-Платтер – смажене м`ясо з зеленими бобами або кислою капустою.

Раклетт – підсмажений сир з маринованими огірками і картоплею в мундирі.

lihtenshtein-1

Фуа-гра – спеціальним чином приготована печінка відгодованого гусака або качки. Продукція в складі якої є фуа-гра вважається благородною та неповторною. Цей продукт дуже цінується, оскільки страви виходять ніжними та вишуканими, з вершковим і насиченим смаком, а також маслянистою текстурою.

Заукеркас – надзвичайно смачний сир, що виготовляється у Ліхтенштейні.

ЩО КУПИТИ ТА ПРИВЕЗТИ?

lihtenshtein-3

З Ліхтенштейну можна привезти чарівні вовняні шкарпетки та рукавиці. Часто вони прикрашені у традиційному альпійському стилі. Особливо великий вибір вовняних речей у сувенірних лавках князівства напередодні Різдва. Проте купити їх можна будь-якої пори року.

Годинник з зозулею – один із найпопулярніших товарів у сувенірних лавках Ліхтенштейну. Найцікавіші варіанти годинника з зозулею можна пошукати в антикварних лавках.

Є думка, що на альпійських луках бігають лише щасливі корови, які бадьоро дзвенять дзвіночками та дають найсмачніше молоко для виробництва сиру та шоколаду. Що ж, правда, в цьому є. Можете з’їздити та подивитися. Та й привезти з Ліхтенштейну сувенір у вигляді дзвіночка.

lihtenshtein-4

© 2014-2022 Фора-тур - Вінниця