fbpx

БЕЛЬГІЯ

Пошук

ОСОБЛИВОСТІ КРАЇНИ

tyru-v-belgiyu-2

Королівство Бельгія – країна, яка подарувала світу безліч винаходів, від мереживної обробки одягу до знаменитого бельгійського шоколаду. Сюди їдуть і туристи, спраглі до нових вражень, і численні іммігранти, які шукають високооплачувану роботу. Зрозуміти можна і тих, і інших – ця країна дійсно чудова.


Столиця Бельгії – Брюссель.


Тут немає своєї національної мови, а офіційними вважаються мови найближчих сусідів – французька, нідерландська і німецька.


У великих торгових точках Бельгії можна розплатитися як кредитною карткою Mastercard або Visa , так і готівкою. У дрібних магазинчиках — лише готівкою. У Бельгії користуються євро з 2002 року. На всіх монетах, викарбуваних у країні, присутні профілі бельгійських королів. Будете розплачуватися за покупки готівкою, не пропустіть можливість коротко ознайомитися з бельгійською королівською династією.

tyru-v-belgiyu-3

ЩО ПОДИВИТИСЬ?

Незважаючи на те, що Бельгія невелика країна, на її території знаходиться безліч цікавих та унікальних пам’яток. Шикарний Брюссель, багатий цікавими архітектурними та історичними пам’ятками, затишний і чарівний Брюгге, прозваний бельгійцями маленькою Венецією, Антверпен з алмазним кварталом і Левен з найстарішим університетом в країні.

Нестандартний Брюссель – найцікавіше місто! Тільки тут ви зможете відвідати найстарішу в Європі торгову галерею Святого Юбера — ціла алея, накрита скляним куполом, де зібрано безліч магазинів. Це прототип сучасних торгових центрів, відкритий для відвідування і сьогодні.

tyru-v-belgiyu-1

Поряд із Королівською галереєю знаходиться величезна площа Гран-Плас. Від Гран-Плас пройдіть до найзнаменитішої пам’ятки Брюсселя — хлопчика-дзюркунчика.

Ще до однієї пам’ятки Брюсселя — Атоміуму — усе-таки доведеться під’їхати на автобусі, тому що вона знаходиться на околиці міста. Крім величезної будівлі, яка за формою нагадує атом, ви більше нічого там не знайдете. Подивіться на неї здалеку, піднявшись до Палацу правосуддя. Поряд з Атоміумом знаходиться і міні-Європа.

ЩО ПОЇСТИ?

tyru-v-belgiyu-7

Візитною карткою Бельгії є чотири продукти — шоколад, картопля фрі, вафлі (зі збитими вершками, свіжими ягодами, шоколадом або сиропом) і пиво. Це те, що кожен турист просто зобов’язаний спробувати.

Що стосується високої кухні, то цій країні теж є чим вас здивувати. Страви з м’яса, риби, дичини, овочів… тут є все! Але, звичайно, в прибережних бельгійських містах треба замовляти рибу. Бельгійці готують її чудово.

Крім бельгійського шоколаду, столиця славиться теж своєю смачною картоплею фрі. Інша назва — «бельгійські фрі», які обсмажуються двічі в жирі з яловичини. Одне з місць, яке варто відвідати, — це Place Jourdan, а біля нього можна купити картоплю у вагончику Maison Antoine. Обов’язково візьміть два види різних соусів.

tyru-v-belgiyu-5

ЩО КУПИТИ ТА ПРИВЕЗТИ?

tyru-v-belgiyu-4

Перші товари, обов’язкові до вивезення з Бельгії в якості сувенірів — це, звичайно, шоколад і пиво.

Шоколад можна купити в будь-якому спеціалізованому магазинчику. Відомі мережеві виробники: Leonidas , Neuhaus і Godiva . Любителі ексклюзивних і дорогих сортів можуть придивитися до Pierre Marcolini (щоправда, тут вартість кожної цукерки починається від 1 EUR). Бажаючим заощадити радимо навідатися в магазин Neuhaus Chocolate Outlet, що знаходиться безпосередньо в будівлі фабрики Neuhaus.

tyru-v-belgiyu-8

© 2014-2022 Фора-тур - Вінниця