Завантажити календар поїздок

Контакти

Ми завжди раді бачити вас за адресою вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 14а /на Вишеньці за Челентано/

Пн-Пт з 10 до 18,

        Сб з 10 до 18                                                     

Зателефонуйте:

097-107-000-2

  093-107-000-2  

Долучайся на Facebook

Нове незвідане Закарпаття - 28-29-30 квітня

ВІЛЬНИХ МІСЦЬ: 38

  

ВІЛЬНИХ МІСЦЬ: 38

  

ОПИС

Закарпаття - це насичені і соковиті фарби, безліч неймовірно красивих замків, тихих затишних кав'ярень і неймовірно могутніх водоспадів.
А ще Закарпаття - це смачнюще вино та сири, теплющі термальні басейни та приємні і гостинні люди навкруги. 
Закарпаття - це вузькі європейські вулички, усміхнені та привітні люди!
Важко передати вам свої враження, рекомендуємо відвідати цей привітний край.

 

Трускавець - найвідоміший бальнеологічний курорт

Бальнеологічний курорт Трускавець знаходиться у мальовничій долині в передгір’ї Карпат. Сучасний затишний Трускавець може запропонувати відпочинок на будь-який смак: старші люди їдуть сюди оздоровлюватись, молодші – веселитись у чисельних кафе та клубах.

Курорт європейського рівня, Трускавець розташований на території історичної Бойківщини, тож він цікавий не тільки комфортабельними санаторіями й готелями, але й захопливою історією краю. 

 

Трускавецькі мінеральні води набули слави навіть за межами України. Найвідомішою є водиця «Нафтуся», споживання якої сприяє виведенню з нирок піску та дрібних камінців, нормалізації обміну речовин й укріпленню імунітету.

Назва води не випадкова: у цих краях видобувають не лише воду, але й нафту. Звісно, водиця не містить нафтових домішок, але у її складі є речовини нафтового походження. Вони надають воді легкий пізнаваний присмак. Крім того, інтерес до цілющих властивостей води виник у той самий час, коли почали розробляти нафтові родовища Карпат. У горах над Трускавцем можна побачити як діючі, так і покинуті помпи для викачування нафти.

 

Родовище цілющої мінеральної води невичерпне — знаєте, чому? Секрет джерельного безсмертя полягає в тому, що вода утворюються завдяки атмосферним осадам та талому снігу, що проходять крізь ґрунт з високим вмістом мінеральних елементів. А оскільки карпатські сніги та дощі — невичерпний ресурс, то й “Нафтусі” не загрожує остаточне знищення туристичною навалою, яка щоліта штурмує місцеві санаторії.

 

Дельфінарій "Оскар"

Пориньте в чаруючий світ дельфінів в «Оскарі!

Бути в Трускавці і не відвідати дельфінарій — сучасна крита споруда, розрахована більш ніж на 450 місць з двома басейнами — просто непростимо! Ви обов’язково повинні побачити і показати своїм дітям дружну команду морських артистів, в якій працюють 6 бешкетних дельфінів і три веселих морських котика. Кожен з них є унікальною особистістю, а всі разом ці дивні створіння — згуртована команда, яка під керівництвом досвідчених наставників дарує великим і маленьким море позитивних емоцій і яскравих вражень. До таїнства спілкування з розумними і красивими ссавцями тут може доторкнутися будь-хто: дорослі і зовсім юні відвідувачі.

 

Міський дельфінарій — улюблене місце відпочинку жителів і гостей невеликого курортного містечка. І це не дивно! Адже дельфіни — добрі, пустотливі і красиві ссавці з сімейства китоподібних. Вони здатні не тільки дарувати позитивний настрій і ділитися своїм чудовим настроєм, але позбавляють стресу, хвороб, негативних емоцій!

Про цих милих і добрих істот складено чимало легенд. Дельфінарій в Трускавці не тільки познайомить глядачів з дивовижними тваринами, їх характером і звичками, але продемонструє віртуозні акробатичні номери, створені під керівництвом тренерів. Кожен, хто відвідає дельфінарій «Оскар», отримає не тільки масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій, але зможе доторкнутися до загадкового морському світу!

 

SPA-комплекс "Женева"

Санаторно-готельний комплекс «Женева» у Трускавці (повна назва «RoyalHotels & SPAResorts») - це один з найновіших санаторіїв європейського рівня з великою лікувальною базою і найбільшим СПА-центром на курорті - працює 11 басейнів та 18 саун.

Гігантська СПА зона з численною кількістю басейній та саун, аква баром, неабияк вражає місцевих і туристів. Опираючись на відгуки та рекомендації, розглядаючи басейни Трускавця Женеву не згадати неможливо. СПА Женева вирізняється значною площею, на якій дизайнери та архітектори зуміли розмістити одинадцять басейнів та вісімнадцять саун.

 

Головний принцип нашої роботи - це забезпечення макимального комфорту туристів!

Тому ми намагаємось обирати для подорожей лише перевірені та гарні готелі! Цей тур не виключення, проживати ми будемо ось в таких умовах. 

 

Озеро Синевир

Далі ми поїдемо до морського ока України, таємничого Синевиру

Озеро Синевир, без перебільшення — легенда Карпат. Це найбільше і найзагадковіше гірське озеро України. Шукати цю перлину варто серед скель і лісів гірського масиву Внутрішні Ґорґани, на землях національного природного парку з тією ж назвою.

Морське Око Карпат розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина — 24 м. Синевир знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі, що озеро не прогрівається навіть влітку. Найспекотнішої днини теплими будуть лише метр-два води, якщо зануритись глибше, вас обпече крижаним холодом.

Вода Синевиру чиста і прозора настільки, що в ній добре себе почуває форель — риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді. Виникло озеро внаслідок землетрусу, до нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-яку пору року. Гладінь озера іскрить блакиттю, але рівно посередині з води випростовується невеличкий острівець. Ця картина подібна до блакитного ока з темним вічком посередині — саме тому Синевир і отримав свою другу, вельми романтичну назву: Морське Око.

 

Синевир — культове для туристів місце. Сюди приходять пішохідні мандрівники з наплічниками та наметами. До озера їдуть на автівках та автобусах, щоб помилуватись красою Морського Ока. Влаштовують екскурсії з розташованих поблизу сіл. Тому територія навколо добре облаштована: споруджено оглядові майданчики, встановлено декоративні скульптури. Але всі ці “ознаки цивілізації” вписані в ландшафт так майстерно, що не псують його.

Озеро оточене старими смереками, тут надзвичайно легко дихати — завдяки аромату хвої, що насичує повітря. 

 

Старе село "Колочава"

Колоча́ва – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним і корисним. Крім того Колочава – село десяти музеїв, отже у Вас є нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому дійсно чарівному українському селі. 

Колочава – найбільше село на Закарпатті, розташоване по сусідству з озером Синевир, у мальовничій долині поміж полонинами Стримба, Дарвайка, Ружа та Красна.

Одним з найпопулярніших музеїв є музей-скансен «Старе село» - перший сільський музей архітектури та побуту на Закарпатті. Відвідавши його, ви потрапите у село стародавньої Верховини, побачите кілька тисяч самобутніх колочавських експонатів, які ознайомлюють із 300-річною історією культури та побуту місцевих жителів. Історичні пам’ятки різних часів та різноманітних верств населення відтворюють спосіб життя верховинців як за соціальним статусом (бідняки, середняки), так і за видом діяльності (вівчарі, лісоруби, шевці).

Єдиний в Україні музей «Колочавська вузькоколійка» відтворює історію карпатської вузькоколійки. Ешелон складається з раритетного паровоза та 10 вагонів. Кожний вагон відтворює процес транспортування за різної влади, яка панувала у цьому регіоні. В кожному музейному вагоні - унікальні експонати, які розповідають про історію вузькоколійок на Закарпатті, про роботу і побут залізничників та їхніх пасажирів. Кожен із гостей музею «Колочавська вузькоколійка» може відчути себе пасажиром історичної залізниці, провідником і навіть черговим по станції.

 

Музей «Колочавський бокораш» — наймолодший музей в Колочаві розповідає про вимерлу професію бокорашів. Тут показана технологія лісокористування та його сплаву карпатськими річками.

Два музеї присвячені шкільництву: «Радянська школа» та «Чеська школа» відтворюють умови навчання закарпатських школярів у різні періоди ХХ століття.

«Лінія Арпада» — це музей присвячений Другій світові війні. Він знаходиться у частині відреставрованих оборонних споруд, що знаходяться вздовж річки Теребля.

Музей «Бункер Штаєра» розповідає про діяльність місцевих повстанців, що вели антирадянську боротьбу і були частиною українського визвольного руху.

Музей «Воїнам-інтернаціоналістам» присвячений місцевим жителям, що воювали і різних частинах світу.

Також є музей в церкві Святого Духа та музей-колиба «Фауна Закарпаття».

Серед пам'ятників є унікальні для України: пам'ятник «Заробітчанам», пам'ятник «Примирення» — воїнам радянської, чехословацької та угорської армій, пам'ятник «Вівчар». 

Через Колочаву проходять популярні гірські туристичні маршрути. Поряд з селом розташовані хребти: Красна, Квасний Верх. Існує маркований маршрут до села Усть-Чорна. Маршрут доступний для пішоходів, велосепедистів та позашляховиків.

Після оглядин музеїв та добре "наковтавшись" кришталевого повітря, крокуємо до корчми. 

Двері у «Корчму у Вольфа» зачинені. Поки чекаємо, щоб господар відчинив, екскурсовод розповідає легенду. Єврейські подружжя колись спали на окремих ліжках. І якщо чоловік мав намір зайнятися коханням з дружиною, кидав на її ліжко кипу. Якщо дружина нервово кидала кипу назад – це означало, що вона його сьогодні не приймає. Якщо кипа назад не «прилітала», чоловік лягав у ліжко дружини.

За якусь хвилю на порозі з’являється сам «Вольф» з тацею у руках. На таці – пляшка з паленкою, чарка і кілька шматків хліба. Гостинний господар запрошує у свій «бар» випити децу (сто грамів) колочавської паленки. Тут все як у справжній корчмі – барна стійка, за якою на полицях пляшки з паленкою. На прилавку – боргова книжка. Коли у чоловіка закінчувалися гроші, він починав брати «на віру» (у борг). Кімната єврея свідчить, що він належав до найбагатшої верстви сільського населення та мав добре облаштований побут. Кімнату для гостей єврей здавав приїжджим. От у такій кімнаті «Вольф» і накриває столи. Частує паленкою, на столах – закуска закарпатської кухні: сало з цибулею, бринза і вурда. Єврей припрошує, піджартовує, навіть готовий дати децу «на віру» і записати когось у боргову книжку.

 

Канатна дорога у Міжгір'ї

Гірськолижний комплекс на горі Маковиця знаходиться на території Міжгірщини - одного з районних центрів Закарпаття. І тут знаходиться мальовнича канатна дорога, яка підіймає нас високо вгору, краєвиди неповторні. 

А спустившись у низ, нас чекає смачнющий закарпатський обід. 

 

Водоспад Шипіт і гора Гимба

Наступною відміткою на карті стане "підкорення" вершини гори Гимби. Але "підкорювати" ми її будемо досить пасивним чином, а саме підійматись на підйомнику. Він працює цілий рік та це найдовший витяг Закарпаття. Його довжина становить 1650 метрів, підйом займає 20 хвилин в один бік. 

Канатна дорога доставить вас на гору Гимба, яка має 1491 метр над рівнем моря. Щоправда, не на саму вершину, до верху треба ще йти за півгодини.

Гимба є частиною гірського масиву полонини Боржава, який інколи називають Боржавським хребтом. Поки їдеш вверх то ніби нічого цікавого: під ногами кущі, кози пасуться, мимо проїжджають опори витягу. Та на вершині перед тобою відкривається така панорама, що перші хвилини стоїш приголомшеним. Карпати — дуже мальовничі гори, але краєвид з Гимби, певно, б’є всі рекорди фотогенічності. 

Поруч із підйомником вросла в землю своєрідна дерев’яна халабуда. Це знаменита «Чайовня». Її власники проявили оригінальність уже тим, що не відкрили тут банальну колибу.

 

Меню теж цікаве: замість традиційних баношу й чанахів — лише тістечка та гарячі напої. І то які! Збитень, масала, імбирний чай.

Інтер’єр «Чайовні» чимось навіює атмосферу знаменитого роману Стругацьких «Готель «У загиблого альпініста»». Але головний скарб кафе — краєвиди за вікном. 

Надвечір ми підемо до місця, де вода шепоче на вушко своєму гостю. Ми помандруємо та відвідаємо найпотужніший на найвідоміший водоспад Закарпаття – Шипіт. Милуватися каскадами можна будь-якого сезону... Підійти до водоспаду можна як зверху, так і знизу — пейзаж буде однаково привабливим.

Про легенди, пов’язані з кришталевими водами Шипоту, краще питати місцевих жителів — вони розкажуть цікаво і колоритно. Але одну з легенд про водограй можемо розказати просто зараз. Як і більшість карпатських легенд, вона про шалене кохання. Колись давно покохалися дівчина з заможної родини та бідний хлопець. Батьки були проти їхнього кохання, тому вони зустрічалися потай, за селом, у місцині біля крутих скель. Та одного разу матір прослідкувала за дочкою, і почувши в темряві шепіт закоханих, почала їх голосно лаяти. Аж погода раптом зіпсувалася — і вперіщила злива. Гірські зливи дуже небезпечні, вода з гір може утворювати сильні потоки — таким потоком, що зірвався зі скель, і змило двох закоханих. У темряві годі було їх порятувати. Мати, що стала свідком трагедії, кожного вечора приходила до водоспаду. І кожної ночі у лісовій темряві і шумі водограю їй вчувався шепіт доньки. Тому і названо водоспад Шипотом. Хоча більш прозаїчна версія стверджує, що “шипотом” здалеку видається приголомшливий рев води, що зривається вниз.

водоспад Шипіт

Це будуть три казкових дні! Приєднуйтесь, відкрийте для себе Нове Закарпаття! 

Мрійте, кохайте і подорожуйте з "Фора-тур"!  

ПРОГРАМА

ПРОГРАМА ТУРУ

завантажити програму поїздки

Виїзд з Вінниці 27 квітня в 23:30.

Збір біля маг. ГРОШ (зупинка 600 річчя, на Вишеньці).

 

ДЕНЬ 1-й - 28 квітня

08:30-09:00снідаємо (прихопіть з дому смачненьке).

09:00-11:30 – екскурсія  м. Трускавець, що є затишним і екологічно чистим регіоном, який розташований біля підніжжя Карпат, оточений мальовничими пагорбами і зеленим лісом, наповнений кришталево чистим повітрям. Це чарівне місто-парк, що є  унікальним і найдавнішим курортом Європи. Це чудовий привід випити лікувальної мінеральної водички «Нафтуся». Ми з Вами матимемо змогу відвідати бювет з лікувальною водою. Наразі Трускавець має великий потік туристів та славиться і природою, яка зцілює; водою, що надає сил, та красивими краєвидами навкруги.

12:00-13:00 відвідуємо неймовірно красиве шоу у дельфінарії «Оскар» в м. Трускавець. Тут кожен відчує себе дитиною, спостерігаючи за цими розумними морськими тваринами та привітними морськими котиками.

13:00-14:00 обід у місцевому закладі.

14:00-16:30 о-о-о, тепер на нас чекатиме справжній релакс! Ми йдемо до найкращого та найбільшого SPA-центру Трускавця"Женева". Він є  найновішим санаторієм європейського рівня, комплекс налічує 11 басейнів, 20 бань, термальний басейн із гейзером, гідромасажем та дитячим басейном.

16:30-19:00 – переїзд до готелю та відпочинок після повноцінного релаксу.

 

ДЕНЬ 2-й – 29 квітня

08:00-08:30 – сніданок (входить у вартість)

08:30-10:30 переїзд у казку до озера Синевир, який вражає своєю красою та містичними історіями, а дорога по перевалам додає поїздці ще більшої привабливості.

10:30-13:00 відпочиваємо біля озера, куштуємо смачної форелі, насолоджуємось краєвидами!

13:00-14:00 переїжджаємо у с. Колочава.

14:00-18:00 Колочава – село файне, у туристів популярне.

Колочава – унікальне село на Закарпатті, розташоване у мальовничій Тереблянській долині. Чудові гірські краєвиди, чисте повітря, мінеральна вода та гостинність місцевих мешканців зроблять Ваш відпочинок тут приємним та корисним.

Крім того, Колочава – село 10 музеїв, тому у Вас нагода отримати і естетичне задоволення від перебування у цьому, дійсно, чарівному українському селі.

Тут для туристів і музей-скансен колочавської архітектури та побуту «Старе село», музей «Колочавська вузькоколійка», «Колочавський бокораш», низка педагогічних музеїв, військові музеї, церква Св. Духа. В усіх музеях зібрано тисячі автентичних експонатів.

18:00-19:00 А в колоритній єврейській Корчмі «У Вольфа», на Вас чекає театралізоване дійство з смачною вечерею. Улесливий актор-аматор єврей Гершко розповість історію колочавських євреїв, ласкаво запросить до столу. А тут вже повним ходом піде дегустація паленки - колочавського самогону, а на закуску - тепла печена колочавська ріпа (картопля), домашній сир, бринза, запашна солонина…

19:00-20:30 Повернення в готель

 

ДЕНЬ 3-й – 30 квітня

09:00 – сніданок (входить у вартість)

09:30-10:30 переїзд у Міжгір’я

10:30-12:30 покатаємося на канатно-крісельній дорозі Закарпаття, яка веде на гору Маковиця.

З гори відкривається, мабуть, один з самих-самих привабливих пейзажів на гори. На вершині дихайте на повні груди, це саме те місце, де захоплює подих, хочеться дивитись та без кінця вдивлятись у ці неперевершені гори!

13:00-13:30 обід

13:30-14:00 переїзд у с. Пилипець

14:00-17:00 відпочиваємо на курорті «Пилипець», де ми відвідаємо шикарнючий водоспад Шипіт та за бажанням піднімемось на гору Гимба, де знаходиться відома «Чайовня».

17:00- збір біля автобуса та виїзд додому

05:00 – орієнтований час прибуття

ВАРТІСТЬ

  ДАТА ПОЇЗДКИ: 28-29-30 квітня

Вартість туру:

При бронюванні до 06.04  При бронюванні після 06.04
1499 грн
1599 грн

 

У вартість включено:

- проїзд

- проживання в готелі

- екскурсійний супровід

- сніданки

- страхування

- супровід групи

 

У вартість не включено:

- власні витрати;

- вхідні квитки: 

  • Дельфінарій - 150 грн. для дорослих, діти до 4-х років – безкоштовно
  • Спа-центр Женева  - 120 грн/ 2 год
  • Канатна дорога в Міжгір'ї - 60 грн/дор, 50 грн/дит.
  • Синевир – 20 грн/дор., 10 грн/дит
  • Шипіт – 15 грн/особа., 10 грн/дит
  • Колочава з частуванням  – 75 грн/дор, 15 грн/дит. 

За бажанням підйом на гору Гимба: 80 грн/дор, 55 грн/дит. 

 

КОНТАКТИ

 Зателефонуйте нам:

097-107-000-2, 093-107-000-2

Адреса офісу:

м. Вінниця, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 14а (за Челентано на Вишеньці)

 

Графік роботи офісу:

Пн-Пт 10-18

Сб 10-15

Нд вихідний

 

 

Європейське турне

Забронюй своє літо

Поїздки для груп