Завантажити календар поїздок

Контакти

Ми завжди раді бачити вас за адресою вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 14а /на Вишеньці за Челентано/

Пн-Пт з 10 до 18,

        Сб з 10 до 18                                                     

Зателефонуйте:

097-107-000-2

  093-107-000-2  

Долучайся на Facebook

Замки Львівщини + Волинь: 5-6 травня

ВІЛЬНИХ МІСЦЬ: 51

  

ВІЛЬНИХ МІСЦЬ: 51

  

ОПИС

Нова оригінальна програма - безліч цікавих місць в одному турі! І так, поїхали...

 

ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ 

Першим замком на нашому шляху буде Золочівський замок. Він Вам неодмінно сподобається! Це один із найошатніших, найповніших та найбільших серед замків Львівщини. 

 

Золочівський замок використовувався упродовж віків як фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Власників була сила силенна! Замок було зведено на кошти Якуба Собеського за проектом невідомого італійського архітектора. Зараз на території замку розташовано два палаци, відкритих для відвідування, - так званий Китайський палац і двоповерховий Великий палац, побудований в стилі Відродження. 

Величний palazzo in fortezza в Підгірцях, за правом охрещений «українським Версалем», вважається найкрасивішим з замків Золотої підкови Львівщини. Його слава свого часу ширилася всією Європою завдяки неймовірній архітектурній естетиці, розкошу інтер’єрів, цінній колекції творів мистецтва, феєричному способу життя його гостинних володарів.

 

Підгорецький замок - палац часів Ренесансу. З усіх боків він оточений оборонними спорудами. Інтер'єри Підгорецького палацу своєю красою і розкішшю викликали захоплення у сучасників, його зали і кабінети носили назви, яким повністю відповідали (Китайський, Золотий, Лицарський, Зелений, Дзеркальний, Мозаїчний та ін.).

 

Неможливо обійти увагою і розтиражований привид Білої Пані, чия таємнича постать виринає з туманної темряви підземелля під музичний супровід, від якого кров в жилах стине. Виникнення цього містичного образу пов’язують з реальною драматичною історією, яка відбулась в маєтку в далекі часи. Молода дружина літнього господаря замку, ставши жертвою ревнощів чоловіка, була за його наказом замурована живцем в стінах палацу. З тієї пори дух молодої жінки не може знайти собі притулку, блукаючи замковими коридорами та алеями парку. Можете вірити в це, чи ні, але свідками незвичайних явищ в палаці були не тільки його мешканці та жителі Підгірців. Нещодавно факт паранормальної активності в замку підтвердили учасники української «Битви екстрасенсів». Сенсорні феномени, не маючі нічого спільного з реальністю, виявила в приміщенні палацу і американська група так званих «мисливців за привидами».

 

Олеський замок був побудований більше шести століть тому. Це найстаріший замок серед усіх! 

Найбільша подія, інтрига та легенда замку - то був день народження одного з найвидатніших польських королів Яна ІІІ Собеського. А відбувалось все у стінах славного Олеського замку. Кажуть, саме від того дня замок переслідують різні нещастя. Землетрус та численні пожежі, напади чужинців та руйнування. А скільки біди архітектурній пам’ятці приніс знайдений в одній з кімнат замурований скарб. Через це шукачі коштовностей почали нещадно нищити дорогі настінні розписи і старовинні каміни та підлоги…


Відновлений із попелу і розвалин, Олеський замок сьогодні залишається найстарішим зі збережених замків Львівщини. Має замок і своїх привидів. Адже історія його налічує багато століть, немало інтриг, подій та життєвих історій. А ще на території замку знімали безліч фільмів: "Три Мушкетери", "Борис Годунов" та інші.

 

Ввечері ми їдемо на поселення у готель "ВІЗИТ" у м. Дубно. 

Всі номери: 2-х місні та 3-х місні зі зручностями в номері.

 Дубенський замок на Волині

Другий день нашої мандрівки ми розпочнемо у славетному Дубенському замку.

Замок князів Острозьких XV ст. в м. Дубно – це один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури підземель зі склепіннями) та парадного стилю (оздоблені ліпленням пишні палаци і такі ж зали).

 

Дубенський замок ніколи не був узятий приступом оскільки був міцно укріплений 73 гарматами і природно – річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами. 
Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут зберігалися незліченні багатства привезених трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури і т.п.

Нині Дубенський замок є окрасою краю та одним із семи чудес серед замків України.

 

Тараканівський форт

Нас також чекає загадковий і таємничий Тараканівський форт - у минулому, шедевр інженерно-військового мистецтва. Форт був побудований за наказом Олександра ІІІ, для захисту львівської залізниці.

Тараканівський форт за формою нагадує ромб. Зовні його оточує широкий і глибокий рів з земляними валами, які укріплені потужними стінами. По периметру Тараканівського форту розташовувалися каземати, які були оснащені опаленням, вентиляцією, водопроводом і каналізацією. У них могло вільно поміститися близько 800 осіб. Тараканівський форт буквально весь порізаний численними підземними ходами і колодязями. Це робить його по-своєму таємничим, і породжує безліч нових легенд та розповідей. 


 

Моє приємне відкриття - Луцьк

Після обіду нас чекатиме екскурсія «Моє приємне відкриття - Луцьк». Луцьк - одне з найдавніших українських міст, столиця Галицько-Волинського князівства і просто надзвичайне місто.

Головна пам'ятка міста - замок Любарта - один з найбільш збережених замків України. Це унікальна пам'ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Далі помандрувавши мощеною вулицею, ми побачимо Кафедральний собор Петра і Павла, поряд з собором знаходиться будинок Косачів, де жила Леся Українка і Лютеранська кірха - церква німецьких колоністів ХХ ст. А в тихому провулку біля самої річки Стир розташувався химерний будиночок - місцевий «Будинок з химерами».

Мрій! Кохай! Подорожуй! 

ПРОГРАМА

 Програма туру:

завантажити програму поїздки

 

ДЕНЬ 1-й

 

Виїзд з Вінниці о 6:00 ранку біля маг. ГРОШ на 600-річчя /на Вишеньці/

З 12:00 до 17:00 - екскурсії в Золочівському, Підгорецькому та Олеському замках.

Старовинні замки Львівщини - гордість краю. Побудовані при магнатах і королях Речі Посполитої, ці замки не раз опинялися в центрі кровопролитних і вирішальних подій в історії. Багато замків, збудовані та перебудовані в епоху Ренесансу, несуть в архітектурі риси Відродження, бароко, маньєризму. Замки були багаті інтер'єрами і колекціями картин, зброї, книг. Зараз у багатьох замках розгорнуті музейні експозиції. А чого тільки коштує містична історія про замуровану дівчину в Підгорецькому замку.

Надзвичайно цікава та насичена прогулянка Середньовіччям чекає на Вас у цю весняну днину.

17:00-19:00 -  переїзд та поселення у готель в м. Дубно.

  

ДЕНЬ 2 –й

08:00 - сніданок (оплачується додатково) та виселення з готелю.

08:30-10:00- Екскурсія по величезній оборонній споруді – Дубенському замку, відвідуємо безліч цікавих експозицій, які точно не залишать вас байдужими та вразять своїми експонатами.

10:00-11:30 -форт з примарами, загадковими легендами, наповнений водночас містикою та страхом! Заінтриговані? Все це ми побачимо на власні очі - спустившись до підземель Тараканового форту (прихопіть з собою ліхтарики та теплий верхній одяг).

11:30-13:00 - переїзд до Луцька.

13:00-15:00 – вільний час для обіду

15:00-18:00 – оглядова екскурсія по місту Луцьк та відвідування відомого та одного з найкрасивіших замків Волині - замку Любарта.

18:00 – збір біля автобуса та виїзд додому.

23:00 – орієнтовне прибуття додому.

ВАРТІСТЬ

 ДАТА ПОЇЗДКИ: 5-6 травня

Вартість туру:

При бронюванні до 20.04  При бронюванні після 20.04
690 грн
740 грн

 

У вартість включено:

- проїзд

- проживання

- екскурсії

- страхування

- супровід групи

 

У вартість не включено:

- вхідні квитки

  • Олеський замок: 45 грн/дор., 30 грн/студ., 9 грн/діти
  • Підгорецький замок: 30 грн/ дор. та студ., 10 грн/діти
  • Золочівський замок: 45 грн/дор., 30 грн/студ., 9 грн/діти
  • Дубенський замок: 20 грн/дор., 6 грн/діти
  • Тараканів форт: 20 грн/дор., 10 грн/діти
  • Замок Любарта: 20 грн/дор., 10 грн/діти

- власні витрати

КОНТАКТИ

Зателефонуйте нам:

097-107-000-2, 093-107-000-2

 

 Адреса офісу:

м. Вінниця, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 14а (за Челентано на Вишеньці)

 

Графік роботи офісу:

 Пн-Пт 10-18

 Сб 10-15

 Нд вихідний

Європейське турне

Забронюй своє літо

Поїздки для груп