Завантажити календар поїздок

Контакти

Ми завжди раді бачити вас за адресою вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 14а /на Вишеньці за Челентано/

Пн-Пт з 10 до 18,

        Сб з 10 до 18                                                     

Зателефонуйте:

097-107-000-2

  093-107-000-2  

Долучайся на Facebook

Чернівці+Долина тюльпанів 20-21 квітня

ВІЛЬНИХ МІСЦЬ: 49

 

ВІЛЬНИХ МІСЦЬ: 49

 

ОПИС

Чернівці називають маленьким Віднем або Парижем, адже архітектура міста дійсно вражає, ці вулички, алеї та сквери, а чого тільки вартий відомий Чернівецький університет!
Також на нас чекатиме мандрівка до кришталевої печери та могутньої Хотинської фортеці. Неймовірним бонусом стане подорож у край тюльпанів, де водночас зацвітають десятки видів різноманітних тюльпанів! 

 

 

Кришталева печера

Перші 480 м є штучно прокладеним тунелем, стіни якого виблискують гіпсами, що нагадують листя папороті. На маршруті чергуються коридори і зали, окремі витвори природи отримали власні назви — голова бика, ящірка, слон тощо. 

Вхід в печеру розташований на крутому схилі. Крім лабіринту коридору, в печері є великі зали, галереї та зали, покриті білосніжними, а також пофарбованими в різні кольори кристалами вторинного гіпсу, які надають печері казкової краси, звідси і назва - Кришталева.

Часто ходи ведуть до “залів”, які являють собою невеличкі кімнатки. Химерні нарости на стінах мають свої назви – сова, слон, у залежності від того, на що вони схожі. На землі є місце з нерівною ребристою поверхнею, називається скелетом крокодила (чи динозавра). Хід часто звужений настільки, що двом людям важко розминутися, тому очікують, щоб група вийшла, потім заходить наступна група. Весь шлях супроводжує екскурсовод, який іноді лякає відвідувачів, відключаючи світло. Стіни печери складаються з гіпсу, який кристалізувався у структуру, що нагадує паркет. Іноді можна побачити кажанів, причому зовсім близько, вони висять на стелі або пролітають над головами, теж дуже цікаво.

Протяжність печери - 23 кілометри. Тому не відставайте від групи ;) Протягом року тут тримається постійна температура близько 12 градусів і 95% вологість.

 

Хотинська фортеця

Весна - це найпрекрасніша пора для подорожі цим краєм! Природні фарби яскраві та соковиті, сонечко ласкаво гріє та освітлює своїми променями могутню Хотинську фортецю - одну з семи чудес України. 

Хотинська фортеця є досить цікавою пам'яткою оборонної архітектури. Щоб відчути її красу і велич, радимо спуститися дорогою, вимощеною кам'яною плитою, обійти фортецю навколо, розглядати барвисті орнаменти на оборонному мурі.

Суворий і грізний вигляд має оборонний мур фортеці - замка. Зовні їх прикрашають викладені з червоної цегли чотири смуги, кожна з яких складається з декількох квадратів, вписаних один в один, і розташованими над ними чотирма рядами ступінчастих пірамід завершеною хрестами.

Такі мотиви часто зустрічаються в Українському народному мистецтві, особливо на Поділлі. Завдяки орнаменту, стіни висота яких досягає 40 метрів справляють враження монолітних і надзвичайно могутніх.

 

Після цікавої прогулянкими з Вами їдемо до комфортного готелю "Буковинська Зірка".
 
 

 

 

 

Чернівці - "маленький Париж"

Другий день ми присвятимо маленькому Парижу - Чернівцям!

Чернівці - це одне з небагатьох міст в Україні, яке по праву вважається перлиною архітектури.

Про Чернівці пишуть, що тут "недільний день починається з Шуберта, а закінчується дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом та Бухарестом, між Краковим і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, де троутари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав'ярень. Чернівці - це був корабель задоволень з українською командою, німецькими офіцерами і єврейськими пасажирами на борту".  

І знаєте, що саме цікаво?! Що таки справді це місто і донині зберегло той якийсь аристократичний спокій та розміреність, тут легко дихається та приємно гуляється.

Тут люди посміхаються у відповідь та гостинно зустрічають своїх гостей. Для мене Чернівці - місто зі своєю особливо гостинною посмішкою. 

Також у цьому місті знаходиться чотири головних площі, драмтеатр ім. О.Кобилянської, Кафедральний собор, колишня вірменська католицька Петропавлівська церква (зараз Органний зал), Георгіївська церква (дерев'яна церква XVII ст.), Храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами початку ХХ ст.) І багато інших архітектурних та історичних пам'яток.

В нас буде прекрасна можливість відвідати Чернівці та на власні очі переконатись, наскільки шикарнюче це місто!

Тут дуже приємно гуляти, адже життя чернівчан - розмірене, туристів ще не стільки багато, що дає змогу справді насолодитись прогулянкою!  

 

Чернівецький університет

 Один із найбільш впізнаваних об'єктів в Чернівцях - це на всі 100% є університет. Архітектура зовнішніх фасадів та внутрішніх інтер'єрів вражає відвідувачів своєю красою, філігранною роботою майстрів та шикарним оздобленням залів. Чернівецький Національний університет - колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації (архітектурний пам'ятник ХIХ ст.). Цей унікальний об'єкт включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

 

Тюльпанові поля

Тепер нас чекає місце, яке точно не залишить байдужим жодну жінку - це долина тюльпанів.  Біля Чернівців знаходяться поля тюльпанів, вони розкинули свої голівоньки на кілометри барвистих килимів.

Уявляєте, сонечко наближається до горизонту та осяює своїми променями всю цю красу. Це особливе місце, приєднуйтесь і ми вас у цьому переконаємо!! 

Подорожуйте разом з "Фора-тур"! Це буде незабутня мандрівка! 

ПРОГРАМА

 ПРОГРАМА ТУРУ

завантажити програму поїздки

 ДЕНЬ 1

 

Виїзд з Вінниці в 06.00 ранку від маг. ГРОШ на 600-річчя.

11:00-13:00 – екскурсія печерою. Зараз розвідано 23 кілометри печери. На протязі року тут тримається постійна температура близько 12 градусів й 95% вологість. Особливість “Кришталевої” полягає в тому, що в ній спостерігається підвищена іонізація повітря й практично повна відсутність бактерій. Екскурсії, що проводяться зараз дадуть змогу побачити багато химерних створінь, що живуть у печері: Буйвол Крокодил й звичайно ж Володар печери “Кришталевої”. Печера пішохідно прохідна, екскурсія її лабіринтами захоплює, а екскурсоводи-спелеологи просто надзвичайно закохані у свою роботу.  

13:00-14:00 – обід /за бажанням/

14:00-15:00 – переїзд у Хотин

15:00-18:00екскурсія одним з семи чудес України, могутньою твердинею, перлиною Подільського краю – Хотинською фортецею.

18:00-19:00 переїзд у м. Чернівці та поселення у готель.

19:00 - збираємось в ресторані готелю на вечірні посиденьки

 

ДЕНЬ 2-й

08:00 – сніданок (за бажанням)

09:00 – здаємо номери та переїжджаємо у м. Чернівці

10:00-12:00 Щодня, долаючи 126 східців вежі міської ратуші, нагору піднімається сурмач у буковинському народному вбранні. У полудень, рівненько о 12:00, з балкона вежі він виграє на трубі мелодію "Марічки" на всі чотири сторони міста Чернівці. Про Чернівці пишуть, що тут "недільний день починається з Шуберта, а закінчується дуеллю. Це місто - на півдорозі між Києвом та Бухарестом, між Краковом і Одесою - було негласною столицею Європи, де співали кращі сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав'ярень. Чернівці - це був корабель задоволень з українською командою, німецькими офіцерами і єврейськими пасажирами на борту".  

І знаєте, що саме цікаво?! Що таки справді це місто і донині зберегло той якийсь аристократичний спокій та розміреність, тут легко дихається та приємно гуляється. Тут люди посміхаються у відповідь та гостинно зустрічають своїх гостей. Для мене Чернівці - місто зі своєю особливо гостинною посмішкою. 

Також у цьому місті знаходиться чотири головних площі, драмтеатр ім. О.Кобилянської, Кафедральний собор, колишня вірменська католицька Петропавлівська церква (зараз Органний зал), Георгіївська церква (дерев'яна церква XVII ст.), Храм Святителя Миколая (оригінальна церква з крученими куполами початку ХХ ст.) І багато інших архітектурних та історичних пам'яток.

12:00 - 13:30 Огляд Резиденції митрополитів Буковини і Далмації, інтер’єру внутрішніх приміщень університету. Під час екскурсії Ви відвідаєте головний корпус резиденції, де побачите розкішні зали, у яких митрополит влаштовував аудієнцію для високих гостей. Чернівецький університет – це, безумовно, прикраса міста та надзвичайно красива архітектурна пам’ятка.

13:30 - 16:00 перерва на обід та вільний час для самостійної прогулянки

16:00-18:00 – відвідуємо український варіант тюльпанових полів, десятки сортів різноманітних тюльпанчиків заквітають одночасно, краса неймовірна.

18:00 – збір у автобусі

24:00 – орієнтовний час прибуття 

ВАРТІСТЬ

 ДАТА ПОЇЗДКИ: 20-21 квітня

 Вартість туру: 

 

При бронюванні 

до 20.03

 При бронюванні

після 20.03

Для власників картки* 800 грн 850 грн
Базова вартість 850 грн 900 грн

* Картку можна отримати в офісі "Фора-тур"

/для отримання картки достатньо здійснити одну поїздку/. 

 

У вартість включено: 

- проїзд

- проживання

- екскурсійний супровід

- страхування

- супровід групи

 

У вартість не включено:

- вхідні квитки

- Хотинська фортеця

  • Для учнів, студентів – 20 грн
  • Для дорослих та пенсіонерів – 40 грн

- Кришталева печера

  • Для дітей – 20 грн
  • Для дорослих відвідувачів – 25 грн

- Чернівецький університет

  • Для дітей віком від 7 до 14 років – 15 грн
  • Для студентів (при наявності студ. квитка) - 20 грн
  • Для дорослих відвідувачів – 35 грн

- Долина тюльпанів

Для дорослих – 30 грн/дор., 20 грн/дит  

- харчування

- власні витрати 

КОНТАКТИ

Зателефонуйте нам:

097-107-000-2, 093-107-000-2

Адреса офісу:

м. Вінниця, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 14а (за Челентано на Вишеньці)

 

Графік роботи офісу:

Пн-Пт 10-18

Сб 10-15

Нд вихідний 

Європейське турне

Забронюй своє літо

Поїздки для груп