Завантажити календар поїздок

Контакти

Ми завжди раді бачити вас за адресою вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 14а /на Вишеньці за Челентано/

Пн-Пт з 10 до 18,

        Сб з 10 до 18                                                     

Зателефонуйте:

097-107-000-2

  093-107-000-2  

Долучайся на Facebook

Золота перлина Почаєва: 12-13 травня

 ВІЛЬНИХ МІСЦЬ: 51

 

 ВІЛЬНИХ МІСЦЬ: 51

 

ОПИС

Поїздка в Почаїв призначена для тих, хто хоче відпочити душею, відвідавши святі місця і насолодившись прекрасними видами міста та монастиря. Поїздка в Почаїв - це можливість наповнити себе внутрішнім світлом, що йде від благодатних місць, а також дізнатися багато нового.

 

Почаївська лавра

 

Ранок почнемо в святині святині - у Почаївській лаврі. Тут в нас буде час помолитись, попросити про найсокровенніше наодинці зі своїми думками.

 

З сивої давнини й по сьогодні Почаївський монастир є однією з найшанованіших святинь, яку щорічно відвідують тисячі прочан. Почаївська лавра – найбільша православна святиня Волині й друга, після Києво-Печерської лаври в Україні.

Це величний архiтектурний ансамбль, що складається з 16 церков, резиденцiї архиєпископа, дзвiницi, келiй. Усi будiвлi iдеально поєднуються з мальовничим ландшафтом, скелястим схилом гори та терасами. Святинями Почаївської Лаври є вiдбиток ступнi Божої Матерi, джерело з цiлющою водою, чудотворна iкона Матерi Божої, мощi преосвященного Йова.

Монастир був заснований ченцями, що з‘явилися тут в 1240-1241 рр., рятуючись від татаро-монголів, які захопили і зруйнували Київ. Першими приміщеннями монастиря були печери в товщі гір, а першою будівлею – невелика дерев‘яна церква Успіння, яку звели в 13 ст. на терасі північного уклону пагорба. Саме тоді за легендою і з‘явилася ченцям богоматір у вогняному стовпі над Почаївською горою, після чого на одній з скель начебто залишився відбиток її стопи.

В Лаврі є й печерна церква монаха Іова в справжній печері, там зберігаються його мощі.

 

 Озеро св. Анни

Ще одним місцем, що притягує до себе безліч паломників, є озеро святої Анни. Воно має свою власну історію. Відповідно до неї, на місці цього джерела була церква, яка дивним чином уціліла під час набігу татар. За легендою, вона опустилася під землю. Пізніше на її місці побудували іншу церкву, в якій дивним чином з'явилася ікона праведної Анни. Ікону кілька разів переносили в великий храм, але наступного дня вона знову опинялася на старому місці в маленькій церковці, доводячи, що це місце святе.

 

З того часу тут з'явилося джерело, до якого люди занурювалися після молитви, щоб очистити душу і тіло. За часів ярого атеїзму церкву зруйнували, а джерело засипали, але вода все одно пробилася назовні. Зараз там стоїть кам'яна церква, поряд з якою обладнані поглиблення - озеро святої Анни. Жінки і чоловіки, дорослі і діти, всі занурюються по три рази у воду, температура якої становить шість градусів у будь-який час року. Всі бажаючі можуть придбати для себе і своїх близьких воду з джерела, розлиту в пластикові пляшки.

Православні святині завжди притягували до себе людей. Щодня в Почаївську Лавру і до озера святої Анни прибувають паломники, щоб поклонитися святиням, випити святої води і вмитися нею. 

 

Ввечері ми їдемо на поселення у готель "Калина" в м. Кременець. Всі номера зі зручностями! 

  

Кременець

Кременець – одне з найкрасивіших малих міст України. 

Помилуємся мальовничістю руїн замку і витонченістю колегіуму, підіймемося на пагорби, аби побачити сумно-романтичні старовинні цвинтарі, гулятимем заплутаними вуличками містечка у пошуках старовинних оригінальних будинків… Перелічимо цікаві пам’ятки, які побачимо під час екскурсії.

Отже, найцікавіша пам’ятка Кременця – замок XІІ-XVІ ст. Розташований він на горі Бона, висота якої 397 м над рівнем моря. Від стін замку залишилися самі руїни, а більш-менш збереглася тільки в’їзна вежа. Але, не дивлячись на руйнацію, замок, якщо можна так сказати, дуже гарно виглядає, адже його руїни у гармонічному поєднанні з оточуючою природою мають дуже романтичний вигляд. 

 


Збаразький замок

Збаразький замок є однією з наймальовничіших і найкраще збережених фортець на Тернопільщині. 

Вас вразять колекції середньовічної зброї – унікальні обладунки, мечі, шаблі, списи, гармати – словом, все те, що мали при собі захисники і нападники замку. Значною є колекція сакрального мистецтва, де зібрані предмети культу різних віросповідань, періоду 17–18 століть. У Збаразькому замку є нумізматична колекція, колекція антикварних меблів та предметів інтер’єру. В археологічній колекції – сотні знахідок з усієї Тернопільщини. В етнографічній колекції можна ознайомитися з предметами народного побуту. Тут справді є на що подивитися!

 

  

Палац у Вишнівці

В архітектурі Вишнівецького палацу поєднані риси пізнього бароко й класицизму. Після перебудови просторий палац набрав обрисів класичного стилю; його видовжений у плані двох'ярусний корпус із флангами, вищими на один ярус бічними еркерами становив симетричну П-подібну композицію. Центральна частина фасаду з парадним входом оздоблена ризалітом, увінчаним трикутним щитом з пишним ліпленням. На задньому фасаді поміж ризалітами розміщується аркові галереї. Брами до резиденції величні, виконані з наслідуванням античних тріумфальних брам.

Внутрішня структура палацу була симетрична, дзеркальна, з вестибюлем зі сходами і салоном. Ряд залів у партері, поєднаних широкими арковими переходами, становили дзеркальну галерею з численними предметами мистецтва, що була однією з найвеличніших у приватних резиденціях Речі Посполитої XVIII ст.

 

 

Приєднуйтесь! Мрійте! Кохайте! Подорожуйте з "Фора-тур".
Ми дбаємо, щоб ваш відпочинок був якісно організованим та комфортним!

ПРОГРАМА

 ПРОГРАМА ТУРУ

завантажити програму поїздки

ДЕНЬ 1-й

Виїзд з Вінниці 12 травня в 06:00 ранку.

Збір біля маг. ГРОШ (зупинка 600-річчя, на Вишенці)

12:00 – орієнтовне прибуття до Почаєва.

12:00-14:30 - починаємо екскурсію по Почаївській лаврі -українського Єрусалиму, однієї з найбільших православних святинь України. Побачити слід Божої Матері, вмитись в цілющому джерелі і помилуватись древнім замком — це далеко не все, що чекає тут нас. А монастир, розташований на вершині гори, яка панує над всією околицею, своїми довершеними формами і скерованими в небо позолоченими куполами, справляє незабутнє враження. На території лаври розташовані численні крамниці, де можна придбати зображення почаївських святинь та різноманітні сувеніри і предмети церковного вжитку.  

14:30-15:00 - обід у трапезній.

15:00-15:30 -  переїжджаємо до озера св. Анни. Саме тут ви можете окунутись в цілющій  та крижаній водиці (температура води круглий рік +4). При собі обов’язково мати купальні приналежності, а жінкам потрібно заходити в воду у сорочці.

15:30-17:00 – купання в озері. Час на огляд території та купівлю сувенірів.

17:00-17:30 -  переїжджаємо у м. Кременець і поселяємось у готель. Ваш час на відпочинок та обмін позитивними емоціями.

19:00 - вечеря (за бажанням)

 

 ДЕНЬ 2

09:00-09:30 - Виселяємось із готелю. Сніданок (по бажанню)

09:30-12:30 - Екскурсія по м. Кременець. Символом міста є Замкова гора із руїнами фортеці, яка стала першою, що витримала навалу монголо-татар. Також ми з вами обов’язково підіймемось на г. Бона, звідки відкриваються чудові краєвиди.

12:30-13:30 – час для обіду

13:30-15:00 - переїзд до палацу князів Вишневецьких, могутньої та величної споруди, будівництво якої було розпочати ще з 1630 років. На разі резиденцію має величезну територію та безліч цікавих експозицій.

15:00-17:00 - переїзд у м. Збараж, де ми відвідаємо ще одну не менш величну споруду – Збаражський замок.

17:00 Виїзд додому. Прибуття у Вінницю орієнтовно в 23.00

ВАРТІСТЬ

 ДАТА ПОЇЗДКИ: 12-13 травня

 Вартість туру:

При бронюванні до 20.04  При бронюванні після 20.04
650 грн
690 грн

 

 У вартість включено:

- проїзд

- проживання в готелі (всі номера 2-х та 3-х місні зі зручностями)

- екскурсії

- страхування

- супровід групи

 

Не включено:

- харчування

- вхідні квитки 

  • Почаївська лавра – 10 грн/дор, 5 грн/дит
  • Кременецький замок -  загальний - 15 грн., студенти - 8 грн., діти - 5 грн.
  • Палац у Вишнівці – 20 грн/дор, 10 грн/дит 
  • Замок у Збаражі – 25 грн/дор, 15 грн/дит

- власні витрати

 

КОНТАКТИ

 Зателефонуйте нам:

097-107-000-2, 093-107-000-2

Адреса офісу:

м. Вінниця, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 14а (за Челентано на Вишеньці)

 

Графік роботи офісу:

Пн-Пт 10-18

Сб 10-15

Нд вихідний

 

 

Європейське турне

Забронюй своє літо

Поїздки для груп